[Vand] HUSE Scaune Realizate La Comanda.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Multumesc pentru huse. Vin foarte bine. Intre sezut si spatar mai sunt niste legaturi pe care le-am lasat asa. Cred ca de asta sunt si cutele. In rest imaginele vorbesc. Oricum sunt croite foarte bine (se muleaza perfect). Locas pentru tetiere si buton lombar am facut singur. Mai bine asa decat sa nu se potriveasca. Au locas pentru centura de siguranta. Numai bine.
    Last edited by Luk; 16 April 2011, 16:50.

    Comment


    • #47
      salut, pentru gri perla ce culori deschise poti oferi?, sau combinatie?

      Comment


      • #48
        Buna, culorile care sunt postate si pe site...in principiu eu as recomanda negru/gri.

        Contacteaza-ma pe mail/messenger ighdaniel@yahoo.com, si discutam mai multe detalii.

        Comment


        • #49
          @ighdaniel Te rog sa urci pozele nu cu Imageshack, ci cu functia de Gestiunea Atasamentelor, pe care o gasesti in josul paginii de editare. Topicul este greoi de urmarit acum...
          Husele sunt frumoase
          Spor la vanzare!
          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

          Comment


          • #50
            Ok o sa tin cont. Am urcat cu imageshack pentru o calitate mai buna a imaginilor. Functia de upload oferita de forum reduce mult din calitate, si nu se pot observa detaliile.

            Dar voi proceda cum ati sugerat. Multumesc.

            Comment


            • #51
              Pentru un MCV cu bancheta fractionata si doar 2 tetiere(cele fata) se poate un pret? Sau pretul este si in functie de material?
              fara linkuri externe in semnatura

              Comment


              • #52
                Este acelasi pret, de 300 ron + taxe postale. Va astept sa ma contactati pe email/messenger...pentru o comanda, daca va hotarati la o combinatie de culori.

                Comment


                • #53
                  Bravo domnule.Felicitari pentru ceea ce faci.As putea sa vin undeva sa vad toate nuantele de culori si de materiale,cand le vezi live alta e senzatia.Pentru skoda octavia 3 varianta break se pot face?

                  Comment


                  • #54
                    Multumesc de aprecieri, si aveti un mesaj privat. Se pot toate lucrurile pe care mi le-ati scris.

                    Comment


                    • #55
                      Sunt cele mai tari huse pe care le-am vazut. Practic zici ca e scaunul original. Mult succes si cred ca o sa dau si eu comanda.

                      Comment


                      • #56
                        o sa fiu si eu pe lista...curand...de nota 10
                        sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                        Comment


                        • #57
                          Multumesc de aprecieri, sper sa va am ca si clienti.
                          Ma gasiti pe email/messenger(seara) la ighdaniel@yahoo.com ca sa discutam de combinatii de culori si restul datelor pentru o comanda.

                          Comment


                          • #58
                            Ca idee: puteti face husele care sa inlocuiasca direct tapiteria? Adica sa dau jos tapiteria si sa pun husele? Ar trebui cusute acele plastice care fixeza tapiteria de armatura scaunului. Daca da, cat ar fi un pret?
                            Multumesc.
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • #59
                              @danielliviu -> Sincer nu stiu sa va zic, probabil se poate, dar cum dumneavoastra sunteti din Galati din ce vad eu, este cam greu. Ar trebui lasata masina la croitor, practic vorbim de o retapitare din ce am inteles eu. Ca doar sa dati tapiteria jos si sa puneti aceste huse e acelasi lucru ca si cum le-ati pune peste tapiterie.

                              Va sugerez sa mergeti pe varianta huselor, e mai practic, se pot da jos, spala, si au un cost mai redus.

                              Comment


                              • #60
                                Multumesc de raspuns. Ideea era ca eu pot da jos tapiteria veche si sa o pun pe cea noua,am facut asta de cateva ori pana acum. Ce imi lipseste este materialul pentru huse, nu stiu de unde sa fac rost.
                                Sau material la metru vindeti?
                                GL-22-TOF

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google