[Vand] HUSE Scaune Realizate La Comanda.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ai mail de la mine

    Comment


    • #92
      M-ar interesa un pret ptr.logan ph2 cu 2 tetiere culoare rosu+negru(daca se poate)
      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

      Comment


      • #93
        @ALO68 -> Buna seara, imi cer scuze pentru raspunsul tardiv, aveti un mesaj privat de la mine cu detalii.

        Comment


        • #94
          salut m-ar interesa si pe mine un set de huse pt un logan mcv in 5 locuri,astept pm de pret.

          Comment


          • #95
            @aviatorul76 -> aveti un mesaj privat cu datele cerute, si va astept cu o comanda.

            Comment


            • #96
              Am primit husele si le-am motat in aceasta seara se potrivesc perfect pe masina. Calitatea materialului este net superioara materialelor huselor din comert. Puteti apela cu incredere !

              Comment


              • #97
                Pentru un MCV cu 5 locuri , airbaguri in scaune le fata si cu reglaj lombar , ce pret au husele .
                Mersi

                Comment


                • #98
                  Am luat si eu un set de la Daniel , material superb si o chestie interesanta.. mirosul din masina acum este ca atunci cand am luat-o de noua masina.
                  Om serios , corect , husele au ajuns la timp si exact cum mi le doream . Atasez si o poza cu ele pe masina.

                  Un up de la mine!!!

                  IMG_1177.jpg
                  Last edited by Raulissimo; 14 July 2011, 16:51.
                  Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                  Comment


                  • #99
                    Am revenit cu pozele tapiteriei.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Aurashhh mai trebuie sa le intinda putin ca sa se aseze bine pe scaune, dar se va rezolva.
                      O sa revin si eu cu restul de poze de la Raulissimo. Ma bucur ca sunteti multumiti de rezultat.

                      @mihai7332 -> ai PM

                      Comment


                      • am o intrebare la voi : era atat de greu sa intrebati clientii astia care va platesc o caruta de bani, daca au tetiere la scaune si sa faceti gaurile frumos, cu cusatura??? Nu cred ca e normal sa dau 450 ron pe huse LA COMANDA si sa ma apuc sa tai cu cutterul in zona locasului pentru tetiere, sa arate ca draqu. Nu mai spun ca spatarul de la scaunele din fata nu pica bine deloc.
                        Sper ca eu sa fiu singurul dezmagit de ceea ce am primit. Mi-am dorit ceva si am primit altceva. Nu mai intru in detaliu, ca mi-e rusine mie pentru ce raspunsuri am primit.

                        Comment


                        • Nu ai dat 450 ron in primul rand, ci 380 de lei. Si ai dat atat pentru ca ai dorit si fetele de usi imbracate. Apoi te rog sa verifici daca nu ai montat scaunele din fata invers, asa cum a procedat Aurashh, aici e vina noastra ca nu am dat instructiuni si mai detaliate.

                          Gaurile pentru tetiere nu s-au dat niciodata, si nu a zis nimeni nimic, si se cresteaza simplu in forma de "X".

                          Daca nu esti multumit de rezultat, asa cum ti-am scris si in email o sa te rog sa returnezi comanda si iti voi returna banii. Nu e nici o suparare, se mai fac si greseli si mai sunt si clienti nemultumiti.

                          Regret asta, sper sa fi primul si ultimul.

                          Comment


                          • Deasemenea atasez si mai multe imagini de la una din ultimele huse realizate pentru Raul. Si-a dat interesul si le-a montat foarte bine, si sunt convins ca si Aurashh daca va schimba scaunele din fata intre ele se vor aseza la fel de bine.

                            Dupa parerea mea omul a fost multumit si husele stau ok. Dar nu-i poti multumi pe toti, desi mi-as dori mult. Imi pare rau pentru comentariul vehement, si mai ales ca ai fost dezamagit, incerc sa te inteleg de ce esti nemultumit si nu vreau sa supar pe nimeni, tocmai de aceea iti ofer varianta sa returnezi husa.

                            Si ca si precizare, un set de huse costa 300 ron pentru orice tip de masina care are 5 scaune, si nu e ceva complicat (SUV, camioneta, etc). Asta ca sa nu mai fie nelamuriri.
                            Husele se trimit prin posta sau fan curier, si in curand voi face o aprovizionare cu materiale noi, asa ca daca aveti cerinte sau doriti anumite tipuri de culori pentru comenzi viitoare o sa va rog sa imi scrieti.
                            Attached Files
                            Last edited by ighdaniel; 15 July 2011, 02:24.

                            Comment


                            • Am si eu huse de la el si e bun. Pentru tine recomand Mercedes, are tot ce trebuie sau carrefour

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google