[Vand] HUSE Scaune Realizate La Comanda.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • auzi,mai luc,tu esti platit sa faci arogante pe forum? Al doilea post alt tau e aici,ceea ce ma face sa cred ca ai legaturi ascunse.Ori esti clona,ori esti implicat direct si te deranjeaza ca am spus ca sunt nemultumit.Nu pot fi toti multumiti.
    Ma repet,sper sa fiu singurul nemultumit.
    Succes pe viitor.

    auzi,mai luc,tu esti platit sa faci arogante pe forum? Al doilea post alt tau e aici,ceea ce ma face sa cred ca ai legaturi ascunse.Ori esti clona,ori esti implicat direct si te deranjeaza ca am spus ca sunt nemultumit.Nu pot fi toti multumiti.
    Ma repet,sper sa fiu singurul nemultumit.
    Succes pe viitor.
    Last edited by sorin_pss; 20 July 2011, 21:49. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • O sa va rog frumos sa purtati discutii in contradictoriu pe privat.
      Lui Luk i-am livrat un set de huse (se pot vedea in paginile precedente poze cu acestea)...si cred ca a fost multumit, nu e platit si nici nu l-am rugat sa scrie vreun reply, desi apreciez.

      OBS: este vorba de postul numarul 43 din thread. -- 16th April 2011, 12:39 #43

      Sunt sigur ca vor mai fi nemultumiti din pacate, dar nimic nu e perfect, sper ca pe viitor sa invatam din greselile facute. Ai dreptate nu pot fi toti multumiti. Eu voi incerca pe cat posibil sa ofer ceva de calitate si voi fi multumit daca marea majoritatea e multumita.

      Va astept cu comenzi.
      Last edited by ighdaniel; 21 July 2011, 00:01.

      Comment


      • Huse realizate pentru o Dacia Logan, a lui adrian.paul. El a comentat pe forumul dacia club, dar postez pozele si aici.
        Attached Files

        Comment


        • Ma intereseaza si pe mn husele. i-mi poti spune un nr de telefon ???

          lasa-mi un nr de tel vreau sa fac comanda
          Last edited by dany_bvf; 6 September 2011, 23:24. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Mai e valabil anuntul ?

            Comment


            • Din pacate nu. Momentan nu dispun de un croitor pentru a mai face huse, cel cu care colaborez ma tot amana, are clientii dansului, si prefer sa nu mai preiau comenzi momentan pana nu reglez situatia, pentru ca as ajunge sa va aman si 2-3 saptamani pentru un set, ceea ce nu e normal.

              Daca nu voi gasi un alt croitor cu care sa colaborez in viitorul apropiat, voi inchide cu parere de rau acest thread.

              Multumesc de intelegere.

              Comment


              • sunt usor de montat aceste huse?

                Comment


                • salut mai este de actualitate anuntul sau nu ai mai gasit croitor?

                  Comment


                  • salut ai gasit alt croitor?

                    Comment


                    • Ultima Activitate: 29th November 2011 14:32
                      se pare ca nu.

                      Comment


                      • Salut,

                        Momentan nu ma mai ocup cu husele. Imi pare rau.
                        Mai am un singur set de huse care nu s-a vandut. E pentru Dacia SOLENZA. Cine e interesat il dau la un pret mic ca sa scap de el. Daca reiau activitatea voi posta pe forum.

                        Comment


                        • In momentul in care relansezi fabricatia, te rog un PM spre ridicare de obloane.
                          Acum inchidem.
                          Multumesc!
                          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google