[CUMPAR] Logan De Preferat 1.4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR] Logan De Preferat 1.4

    De cateva luni sunt pieton si sunt in cautarea unei masinute. Prin urmare caut un Logan dupa 2006 care sa aiba urmatoarele

    -motor 1.4 (de preferat) - 1.6 ambele variante consuma cam mult iar dieselurile sunt pacatoase

    -obligatoriu cu AC

    -preferat cu ABS

    -rulaj pana in 70.000 km.

    Daca are carte de service, vanzatorul este primul proprietar si nu a suferit avarii majore ar fi super.

    Suma de bani disponibila in functie de starea masinii ~3.000 euro.

    O varianta ar fi sa preiau un contract de leasing cu avans 1000-2000 de euro si rate de ~150 euro pentru 2-3 ani, caz in care ma intereseaza pe langa Logan si Logan MCV sau Sandero.

    Masina vreau s-o cumpar in aprilie pentru ca nu mai rezist fara masina .
    Astept oferte aici sau pe PM.

    Multumiri.

  • #2
    Sunt inca in cautarea unei masini. Am fost in targul auto din bucuresti si am vazut cateva loganuri bune, la preturi decente. Nu voi cumpara din targ insa am sondat piata. Mai am o varianta cu un Seat Ibiza al unui amic insa nu este hotarat sa vanda.

    Astept oferte.

    O zi buna tuturor!

    Comment


    • #3
      Cred ca am descoperit o noua tendinta in materie de resurse umane sau joburi in Romania: toti tind sa devina samsari ). Toti cei pe care i-am sunat ca sa-i iau la intrebari cu privire la ceea ce vand au declarat senin ca nu sunt proprietari in carte ci ca ei doar intermediaza vanzarea masinilor... .

      In alta ordine de idei, varianta cu Ibiza a picat, acum am o alta varianta BMW 318 din 2001 pe la 4.000 euro negociabil, masina pe care urmeaza sa o vad maine (masina unui prieten al unui alt prieten al meu ). Stiu ca BMW este o supermasina, dar parca as prefera un logan pentru ca e mai nou, mai simplu si are garda la sol mai mare. Pe de alta parta vreau o masina de la cineva de incredere nu de la samsari.

      Inca astept oferte.

      O zi buna va doresc.

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google