Cumpar caseta servodirectie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar caseta servodirectie

    Ma intereseaza o caseta cu servodirectie de logan.

    Astept oferte.

    Multumesc.

  • #2
    900 ron. noua 0 km

    Comment


    • #3
      Multumesc de oferta.
      nu dispun de suma respectiva.

      mai astept oferte.

      Comment


      • #4
        Vezi ca are cineva pe aici una SH cu 250.
        http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

        Comment


        • #5
          ...

          probabil vrea sa fie si noua la 250 ron

          Comment


          • #6
            Originally posted by planetara View Post
            probabil vrea sa fie si noua la 250 ron
            Nu stiu care este problema ta.daca vroiam noua imi luam noua.dar citeste si tu ce are caseta la 250 lei. si cea noua nu ma intereseaza momentan.
            Am postat aici ca sa vad ce reusesc sa gasesc,dar vad ca sunt unii bagatori de seama care se plictisesc rau pe forumul acesta.

            Comment


            • #7
              banuiesc ca vrei de benzinar, vb cu userul pipan , posibil sa gasesti la el in jur de 700 parca

              Comment


              • #8
                Originally posted by th3k1d View Post
                Nu stiu care este problema ta.daca vroiam noua imi luam noua.dar citeste si tu ce are caseta la 250 lei. si cea noua nu ma intereseaza momentan.
                Am postat aici ca sa vad ce reusesc sa gasesc,dar vad ca sunt unii bagatori de seama care se plictisesc rau pe forumul acesta.
                in primul rand in anuntul tau lipseste ceva .noua sau sh. si cred ca deschizi threaduri doar de curiozitate (cum ai deschis si anuntul cu cumpar etrieri si discuri ventilate) spor la informare

                Comment


                • #9
                  daca ai ceva de ofertat, oferteaza.daca vreau cumpar , daca nu nu.cumpar de la cine vreau si de unde vreau.
                  iti este ciuda ca nu am cumparat de la tine etrierii si discurile sau care e problema ca nu imi dau seama.

                  Comment


                  • #10
                    ..

                    iti repet daca nu intelegi : fi mai explicit cand vrei sa cumperi sau cauti ceva,adica piese noi sau sh,piese de origine sau after market .pt ca altfel creezi confuzie si pentru ceilalti care cauta aceleasi piese

                    Comment


                    • #11
                      ...

                      poate inchizi si tu topicul daca tot nu te intereseaza subiectul

                      Comment


                      • #12
                        incearca la florin_dnf. am luat de la el mult mai ieftin decat 900, nou-nouta.

                        Comment


                        • #13
                          ...

                          Originally posted by th3k1d View Post
                          Ma intereseaza o caseta cu servodirectie de logan.

                          Astept oferte.

                          Multumesc.

                          buna seara mai este valabil anuntul dvs?daca da astept un pm va rog. o seara buna Ana.
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • #14
                            am gasit caseta de directie.multumesc.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google