Vand Urmatoarele...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hmmm nu prea cred ca posta nu lucreaza bine ... Am avut o comanda care mi-a sosit de la deva in 2 zile prin prioripost ... Deci pot confirma ca posta romana este foarte prompta ... So ... Trageti concluziile

    Comment


    • Auzi dak eu iti tr prin prioripost zice-ai k e scump si k nu da-i u peste 200 de mii la transport!!! Intreaba 10 pers carora le-am tr eu prin posta sa vezi dp kte zile le-au venit coletul, in plus altii nu au primit nimik k e posta buna k o lauzi u!

      Comment


      • Bun ok ... Posta ca posta .... Dar cand am vorbit la tel si am discutat un lucru ca trece frate-meo la tine ... Puteai sa spui ca nu ai si . !

        Comment


        • Ce zici, imi trimiti ce am cerut pe PM? Ca sa stiu si eu ce sa fac. 5 buc nu am ce face si nici nu pun lumea pe drum ca sa ma aflu in treaba.

          Comment


          • Super Neserios Omu

            Comment


            • Ia luati ma din alta parte si cu asta basta! Oricum am avut niste clienti pe kre eu ii respect nu sunt k altii kre nushtie sa aprecieze! Nu vreti cumva sa vin eu sa v-i le aduk in locul postei! K de voi vreti sa le primiti pe tava! Le vreti repede si sa va duka kt mai ieftin!

              Comment


              • Fiti toleranti unii cu altii!!!
                intortokeate sunt caile pe care circulam...
                nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                Comment


                • Sooky am trimis pe cineva personal in pitesti ca sa cumpere ceva de la tine ... Si nici atunci n-am reusit sa cumpar ce vroiam ... Asa ca ... Nu a venit pe tava si ieftin ... Am venit noi la tine si .... DEGEABA

                  Comment


                  • Lasa-te frate de Meserie ca esti slabut.

                    Comment


                    • Alternator de Logan 1.4MPI 2005 ai???
                      2004 Dacia Logan 1.4MPi
                      2006 Dacia Logan 1.5dCi
                      2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                      Comment


                      • Io am numai cuvinte de lauda pt sooky ...Knd i-am comandat ceva imediat a doua zi le-a pus si nu a durat 4 zile toata afacerea .. si m-a mai ajutat si in alte chestii ....E un baiat super pacat ca nu stiti sa il apreciati
                        sigpic

                        Comment


                        • Rog un moderator sa inchida topicu..Nu mai am nimic de vanzare..Multumesc

                          Comment


                          • Ai vandut tot? sau nu mai ai produse?
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google