Cumpar Mp3 Player Blaupunkt De Pe Duster

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Mp3 Player Blaupunkt De Pe Duster

    Cumpar mp3 player blaupunkt de pe duster. ma intereseaza sa se poata conecta comanda de la volan ca cea atasata in imagine. astept ofertele la adresa de mail sebastianlupascu arond yahoo punct com . Multumesc.
    Attached Files
    My ride

  • #2
    up

    up...........
    My ride

    Comment


    • #3
      este cineva de prin prahova mi se pare care la mp3 blaupunkt poate face sa mearga acea comanda de volan . cred ca acei care se pricep in electronica pot sa faca acest lucru spre buna dispozitie a celorlalti contra cost binenteles

      Comment


      • #4
        din cate stiu eu mp3-urile de pe duster merg cu aceasta comanda doar ca nu am mp3-ul comanda o am deja montata pe loganul meu...deci daca are cineva un mp3-player de pe duster sunt inca interesat. sebastianlupascu arond yahoo punct com
        Last edited by 77sky; 2 June 2011, 19:09. Reason: Automerged Doublepost
        My ride

        Comment


        • #5
          up...............
          My ride

          Comment


          • #6
            nici un posesor de duster nu vrea sa-si vanda mp3 playerul ?! astept mail la sebastianlupascu arond yahoo punct com
            My ride

            Comment


            • #7
              cine poate sa faca sa mearga acea comanda si pe mp 3 cu fata detasabila blaupunkt , sa-mi dea un pm

              Comment


              • #8
                nu se poate !!!
                Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                Comment


                • #9
                  up...............
                  My ride

                  Comment


                  • #10
                    .............nimeni?!
                    My ride

                    Comment


                    • #11
                      sunt interesat de un mp3 player fara fata detasabila modelul se gaseste pe duster si pe logan black line am impresia cei care au asa ceva la vanzare sa ma sune la 07 doi doi 66 trei opt 12 sau pe mail la sebastianlupascu arond yahoo punct com
                      My ride

                      Comment


                      • #12
                        up................
                        My ride

                        Comment


                        • #13
                          Macar ma poate informa cineva daca se potriveste 100% satelitul de comanda la mp3 playerul de pe duster cel cu fata nedetasabila (ca cel din poza). Eu am inteles ca s-ar potrivi dar nu am nici o confirmare de la nimeni. Stiu ca la CD playerul care arata identic cu Mp3Playerul se potriveste sigur iar la casetofon merge 100% ca am montat acum pe masina mea.
                          Attached Files
                          My ride

                          Comment


                          • #14
                            nimeni?! inca sunt interesat sa cumpar unul.
                            My ride

                            Comment


                            • #15
                              ofer 250ron

                              ofer maxim 300 pe unul care arata impecabil si functioneaza la fel.
                              Last edited by Mr.Sebi; 14 June 2011, 17:27. Reason: Automerged Doublepost
                              My ride

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google