Cumpar Galerie Evacuare 1.6 8v

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Galerie Evacuare 1.6 8v

    sau serpisori, dupa cum le mai zice. imi trebuie sa aiba loc pentru sonda lambda pe ea. astept oferte

  • #2
    pai spune si tu un pret maxim care-l poti oferi...
    sa inteleg ca vrei serpi nu galeria de fabrica ?
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Nu ai vandut serpii de la Elia Xp-ule

      @zoomoptic - nu am inteles ce vrei tu ? galeria stock, serpisori custom sau ....

      Comment


      • #4
        vreau galerie originala si ofer 130 de lei. trebuie sa aiba gaura cu filet pentru sonda lambda.

        Comment


        • #5
          nu pot sa te ajut .. toate galeriile k7m (logan) au lacas in galerie

          Comment


          • #6
            Originally posted by cos_min_i View Post
            Nu ai vandut serpii de la Elia Xp-ule

            @zoomoptic - nu am inteles ce vrei tu ? galeria stock, serpisori custom sau ....
            i-am dat demult .Intrebam doar ca sa stie si altii despre ce e vorba in thread.
            am eu una de aia stock , ti-am dat pm .
            Last edited by Cristi_Xp; 24 June 2011, 18:27.
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Voi doi nu va intelegeti.Cumpara o galerie originala care sa aiba gaura pentru sonda,nu toate au gaura pentru sonda cosmine. Am eu o galerie cu gaura pentru sonda,cum facem cu transportu?
              sigpic

              Comment


              • #8
                am rezolvat, multumesc. singura problema e ca am aflat dupa aia ca trebuie schimbata si garnitura aia din tabla o data cu desfacerea ei. nu e problema, ca o sa o schimb in ceva timp. si suruburile alea trebuie date cu pasta de blocare, ca sa nu se desfaca

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google