[VAND] Dacia SupeRNova Clima

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Dacia SupeRNova Clima

    Vand dacia supernova clima, an 2001, 68.000km, aer condionat, jante aliaj, radiocasetofon 4 boxe, linie completa esapament inox Romcat Borla, culoare albastru catifea. PRET: 13.500 LEI NEGOCIABIL!!! Nr. contact 0753819845
    Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

  • #2
    Nimeni nu vrea alte detalii, nimic? Sunt dispus sa mai las la pret ca de asta e si negociabil. veniti cu oferte si discutam!
    Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

    Comment


    • #3
      Aprox 3700 de euro cat ai zis tu ca ii negociabil nu o sa iei niciodata , is foarte multi bani tinand cont ca masina ii si din 2001
      Mereu superiori unui sat cu caini si oi

      Comment


      • #4
        Pai eu cer, in functie si de oferte pretul e discutabil. asta nu inseamna ca daca eu cer 13.500 vreau pe ea 13.000! De asta si astept oferte. vad cat e dispus omu sa dea si ajungem la o intelegere. eu sunt dispus sa mai las la pret 5-600 euro! Ca nici pe degeaba nu vreau sa o dau!
        Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

        Comment


        • #5
          Up...12.500 lei negociabil!!! Anyone?
          Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

          Comment


          • #6
            S-a dat .. se poate inchide!
            Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

            Comment


            • #7
              Mare greseala a facut cine a dat.....................
              si eu am avut clima si stiu .............................
              sigpic Alexandria

              Comment


              • #8
                Crysti plus : ce vrei zici ? Adica so intepat sau ? Eu am avut supernova rapsodie si masina era buna , cu exceptia haionului care zdranganea ca la caruta
                Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                Comment


                • #9
                  Eu cred ca da
                  sigpic Alexandria

                  Comment


                  • #10
                    Hai sus cu Loganul...cand vine?
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by cristy plus View Post
                      Mare greseala a facut cine a dat.....................
                      Absolut orice masina isi are prostul. Depinde cum stii sa iti vinzi marfa.

                      Asteptam Loganul!
                      numar secundele

                      Comment


                      • #12
                        E o mica problema....am tipat in sus si in jos , logan la stanga logan la dreapta si mi-a sarit o ocazie in fata pe care n-am putut sa nu ii rezist tentatiei si am renuntat la logan.
                        sunt noul posesor al unui citroen c4 1,6 hdi 110 cp in 3 usi luat de la renault ocazie cu 36.400 km reali! Am preferat-o pe asta fata de logan, chiar daca am un portbagaj cu 200 litri mai mic, dar am esp , climatronic , 110 cp , km destul de putini si la acelasi pret cu un logan kiss fm dci 85 cp. deci eu zic ca am prins o oferta buna la o masina de aproape 2 ani si care noua ajunge undeva la 15.500 e
                        aaa si despre supernova nu stiu de ce ziceti ca m-am intepat ca am dat-o. daca mai asteptam nu mai luam nimic pe ea ca aparea sandero si ii scadea valoarea mult. oricum am fost multumit de ea si nu am pierdut foarte mult la ea. daca e sa laum pretul in euro am pierdut jumate din valoare. daca e sa luam pretul in lei am pierdut doar 1000 e. oricum pentru o masina de 8 ani sunt multumit cat am luat pe ea!
                        Last edited by yoz13; 4 April 2008, 01:14.
                        Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                        Comment


                        • #13
                          Bravo lui k a dat-o!.
                          Mai era un terminat pe un forum(nu dau nume) care cerea pe un kkt de solenza 5300 euro..era visinie ''full options''.
                          Prost nu este cel care cere,ci cel care da.

                          Comment


                          • #14
                            @yoz13: Eu spun ca ai dat-o bine. Cat despre Citroen C4 , si-a luat baiatul meu(varianta 5 usi) si am avut ocazia sa-l conduc. Pot sa-ti spun ca sunt multumit . Cel mai mult imi place bordul si stabilitatea. Oricum sa-l stapanesti sanatos!
                            Scuze pt. off topic.
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • #15
                              Ms ms! Am mers si cu logan si se cunoaste diferenta, se vede calitatea la interior si la tot! Imi ia cam 6l in oras dupa spusele computerului de bord. ceva interesant a fost atunci cand am luat-o, imi arata ca mai pot face 130km cu motorina din rezervor. dupa 63 km de mers in oras imi arata ca mai pot face 110km. o sa fac si varianta plinului sa vedem cat de mincinos sau de fidel imi e computerul de bord. in rest bani de motorina si intretinere sa fie ca masina merge bine!
                              Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google