Asigurari astra : Rca,casco,locuinta -bucuresti

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Asigurari RCA,CASCO,locuinta.
    Doriti sa aflati cat costa CASCO la masina dumneavoastra?Oferte foarte bune in aceasta perioada cu fransiza 0.Aflati acum oferta noastra.

    Telefon 0767838286
    E-mail viorelprisacar@yahoo.com


    Pentru a va face o oferta RCA am nevoie de urmatoarele date:
    1.Localitatea (pentru Bucuresti inclusiv sectorul)
    2.Cilindree
    3.Putere(kw)
    4.Marca
    5.CNP
    6.Serie sasiu (nr de indentificare)

    Pentru a va face o oferta CASCO am nevoie de urmatoarele date:
    1.Nume ,prenume ,data nasterii
    2.Stare civila
    3.CNP
    4.Marca
    5.An fabricatie
    6.Valoare de nou (EUR)
    7.Destinatie vehicul (uz personal,taxi,etc)
    8.Inmatriculat in mediu (urban,rural)
    9.Parcurs mediu anual
    10.Serie sasiu (nr de indentificare)
    11.Stare de intretinere (foarte buna,medie)

    De asemenea va aduc la cunostina ca puteti beneficia de reducere daca sunteti singurul conducator al autovehiculului adica polita este valabila doar pe numele asiguratului.
    De asemenea puteti alege din urmatoarele clauze speciale :
    1.Acte vandalice
    2.Furt partial fara urme de efractie
    3.Aspiratia apei în motor
    4.Pierderea cheilor
    5.Circulatie în afara drumurilor publice
    6.Reîntregirea automata a sumei asigurate

    Pentru mai multe detalii imi puteti lasa un PM.

    Telefon 0767838286
    E-mail viorelprisacar@yahoo.com


    O seara buna.
    Last edited by Pacco; 5 December 2011, 20:51. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • #17
      Asigurari RCA,CASCO,locuinta.
      Doriti sa aflati cat costa CASCO la masina dumneavoastra?Oferte foarte bune in aceasta perioada cu fransiza 0.Aflati acum oferta noastra.



      Pentru a va face o oferta RCA am nevoie de urmatoarele date:
      1.Localitatea (pentru Bucuresti inclusiv sectorul)
      2.Cilindree
      3.Putere(kw)
      4.Marca
      5.CNP
      6.Serie sasiu (nr de indentificare)

      Pentru a va face o oferta CASCO am nevoie de urmatoarele date:
      1.Nume ,prenume ,data nasterii
      2.Stare civila
      3.CNP
      4.Marca
      5.An fabricatie
      6.Valoare de nou (EUR)
      7.Destinatie vehicul (uz personal,taxi,etc)
      8.Inmatriculat in mediu (urban,rural)
      9.Parcurs mediu anual
      10.Serie sasiu (nr de indentificare)
      11.Stare de intretinere (foarte buna,medie)

      De asemenea va aduc la cunostina ca puteti beneficia de reducere daca sunteti singurul conducator al autovehiculului adica polita este valabila doar pe numele asiguratului.
      De asemenea puteti alege din urmatoarele clauze speciale :
      1.Acte vandalice
      2.Furt partial fara urme de efractie
      3.Aspiratia apei în motor
      4.Pierderea cheilor
      5.Circulatie în afara drumurilor publice
      6.Reîntregirea automata a sumei asigurate

      Pentru mai multe detalii imi puteti lasa un PM.

      Telefon 0767838286
      E-mail viorelprisacar@yahoo.com


      O seara buna.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Va salut.Astra a scos pe piata un nou tip de asigurare.Asigurarea se face pe 1 an de zile si este GRATUITA.Este pacat sa nu va faceti.
        Asigurarea se va reinnoi automat si la reinnoire va costa 40 de lei.NU ESTE OBLIGATORIE REINNOIREA!!!Puteti sa v-o reinnoiti achitati 40 de lei sau puteti foarte bine sa nu o reinnoiti sau o faceti in alta parte.Cat timp nu achitati si nu vi se da chitanta e logic ca nu se va reinnoi.
        RISCURI ACOPERITE:
        1 - Asigurare pentru Afectiuni grave:
        A. Consultatie de specialitate de tip a doua opinie medicala, conform conditiilor de asigurare;
        B. Spitalizare si interventii chirurgicale in cazul unor Afectiuni grave, conform conditiilor de asigurare: suma asigurata 10.000 lei/ an de asigurare;
        2 - Tratament dentar restaurativ ca urmare a unui accident de munca sau rutier, conform conditiilor de asigurare - 5.000 lei/an de asigurare.
        Toate serviciile medicale menţionate în Condiţiile de asigurare vor fi programate exclusiv prin intermediul serviciului de call - center medical UNIQMED 0800.0800.55
        Polita de asigurare se reinnoieste automat pe o perioada de 12 luni daca Contractul/Asiguratul nu o denunta inainte cu cel putin 30 de zile de data expirarii si doar prin efectuarea platii de catre
        Contractant a primei de asigurare corespunzatoare, mentionata in polita de asigurare.
        Un Asigurat nu poate detine mai mult de o astfel de polita de asigurare, Astra Medica Bonus, incheiata la Astra Asigurari.

        Pentru toti cei care doriti polita am nevoie la final de o copie de buletin.Politele le pot aduce sambata la intalnire la Polivalenta unde este cel mai bine pentru toti sau este posibil sa le pot trimit si prin fax.De asemenea am nevoie de o copie de buletin la final.

        Pentru mai multe detalii imi puteti lasa pm,mail la viorelprisacar@yahoo.com sau ma puteti contacta telefonic la 0767838286.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Asigurari RCA,CASCO,locuinta.
          Doriti sa aflati cat costa CASCO la masina dumneavoastra?Oferte foarte bune in aceasta perioada cu fransiza 0.Aflati acum oferta noastra.



          Pentru a va face o oferta RCA am nevoie de urmatoarele date:
          1.Localitatea (pentru Bucuresti inclusiv sectorul)
          2.Cilindree
          3.Putere(kw)
          4.Marca
          5.CNP
          6.Serie sasiu (nr de indentificare)

          Pentru a va face o oferta CASCO am nevoie de urmatoarele date:
          1.Nume ,prenume ,data nasterii
          2.Stare civila
          3.CNP
          4.Marca
          5.An fabricatie
          6.Valoare de nou (EUR)
          7.Destinatie vehicul (uz personal,taxi,etc)
          8.Inmatriculat in mediu (urban,rural)
          9.Parcurs mediu anual
          10.Serie sasiu (nr de indentificare)
          11.Stare de intretinere (foarte buna,medie)

          De asemenea va aduc la cunostina ca puteti beneficia de reducere daca sunteti singurul conducator al autovehiculului adica polita este valabila doar pe numele asiguratului.
          De asemenea puteti alege din urmatoarele clauze speciale :
          1.Acte vandalice
          2.Furt partial fara urme de efractie
          3.Aspiratia apei în motor
          4.Pierderea cheilor
          5.Circulatie în afara drumurilor publice
          6.Reîntregirea automata a sumei asigurate

          Pentru mai multe detalii imi puteti lasa un PM.

          Telefon 0767838286
          E-mail viorelprisacar@yahoo.com
          sigpic

          Comment


          • #20
            Asigurari RCA,CASCO,locuinta.
            Doriti sa aflati cat costa CASCO la masina dumneavoastra?Oferte foarte bune in aceasta perioada cu fransiza 0.Aflati acum oferta noastra.



            Pentru a va face o oferta RCA am nevoie de urmatoarele date:
            1.Localitatea (pentru Bucuresti inclusiv sectorul)
            2.Cilindree
            3.Putere(kw)
            4.Marca
            5.CNP
            6.Serie sasiu (nr de indentificare)

            Pentru a va face o oferta CASCO am nevoie de urmatoarele date:
            1.Nume ,prenume ,data nasterii
            2.Stare civila
            3.CNP
            4.Marca
            5.An fabricatie
            6.Valoare de nou (EUR)
            7.Destinatie vehicul (uz personal,taxi,etc)
            8.Inmatriculat in mediu (urban,rural)
            10.Serie sasiu (nr de indentificare)


            De asemenea va aduc la cunostina ca puteti beneficia de reducere daca sunteti singurul conducator al autovehiculului adica polita este valabila doar pe numele asiguratului.
            De asemenea puteti alege din urmatoarele clauze speciale :
            1.Acte vandalice
            2.Furt partial fara urme de efractie
            3.Aspiratia apei în motor
            4.Pierderea cheilor
            5.Circulatie în afara drumurilor publice
            6.Reîntregirea automata a sumei asigurate

            Pentru mai multe detalii imi puteti lasa un PM.

            Telefon 0767838286
            E-mail viorelprisacar@yahoo.com
            sigpic

            Comment


            • #21
              Asigurari RCA ,Casco ,locuinta,etc.
              Acum la orice tip de asigurare primiti GRATIS o asigurare medicala pe 1 an de zile.

              Pentru mai multe detalii imi puteti lasa un PM.

              Telefon 0767838286
              E-mail viorelprisacar@yahoo.com
              sigpic

              Comment


              • #22
                pacco tu te ocupi de asigurari cassco??
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • #23
                  Da ma ocup si de casco.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Am rezolvat si eu ieri, RCA si CASCO, recomand.

                    Comment


                    • #25
                      Multumesc de feedback.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        salut, Pentru un Megane 2.2 din 2008 1.5dci cat ma costa asigurarea?
                        Megane II faza II 1.5dcI K9K

                        http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                        Comment


                        • #27
                          Salut.Ai pm.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Asigurari RCA ,Casco ,locuinta,etc.
                            Acum la orice tip de asigurare primiti GRATIS o asigurare medicala pe 1 an de zile.

                            Pentru mai multe detalii imi puteti lasa un PM.

                            Telefon 0767838286
                            E-mail viorelprisacar@yahoo.com
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Astra Asigurari a lansat un nou produs si anume Astra Card.
                              Prin intermediul acestuia, puteti beneficia de reduceri substantiale de preturi la achizitiile din reteaua de parteneri ASTRACARD. Reducerea se ofera direct la achizitionarea produsului/ serviciului.
                              Cardul se emite la orice asigurare mai putin RCA.Cardul costa 25 de lei/an si este emis pe o perioada de 3 ani de zile.Daca incheiati o asigurare de locuinta,cardul este gratuit in primul an,dupa care in anul 2 si 3 trebuie sa platiti cate 25 de lei.
                              NU ESTE OBLIGATORIU CONTINUAREA PLATII IN CEL DE-AL 2-LEA AN!!!
                              Nu platiti in al 2-lea an,cardul nu mai este valabil,nu vi se mai acorda reduceri.Este simplu.Este pacat sa nu beneficiati de acest card.Reducerile nu sunt foarte mari,sunt de aproximativ 5-10%...Mai jos gasiti lista cu partenerii Astra Card.Lista cu parteneri se va extinde.In curand este posibil sa fie adaugati si OMV,sau Petrom.O reducere la combustibil?Cum suna?

                              Flanco - 5% - cu exceptia produselor cu discount si ofertelor promotionale
                              Praktiker - 5% - cu exceptia produselor cu discount si ofertelor promotionale
                              Elvila - 5% - cu exceptia produselor cu discount si ofertelor promotionale
                              SensiBlu - 10% - cu exceptia produselor cu discount si ofertelor promotionale
                              Anima - 15% - la consultatii, analize de laborator, ecografie, radiologie, mamografie, dexa un consult gratuit / an la una dintre urmatoarele specialitati: ginecologie, gastroentrologie, dermatologie, oftalmologie, cardiologie, endocrinologie, ORL, medicina generala.

                              KFC - 5% - la toate produsele
                              PizzaHut - 5 % - la toate produsele
                              B&B Collection - 10% - pentru produsele din argint
                              Splend'or - 10% - pentru produsele din argint
                              Be in time - 10% - pentru produsele din argint
                              Paralela 45 - 6% - fara a depasi 80 euro/ pers
                              House of Art - 10% - cu exceptia produselor cu discount si ofertelor promotionale
                              Levi's - 10% - cu exceptia produselor cu discount si ofertelor promotionale
                              Eponge - 10 % -cu exceptia produselor cu discount si ofertelor promotionale
                              Fox - 10%- cu exceptia produselor cu discount si ofertelor promotionale
                              Kenvelo -5 -10% (10% la produsele fara discount, respectiv 5% pentru produsele cu discount sau in promotie)
                              Bigotti - 9% - cu exceptia produselor cu discount si ofertelor promotionale
                              Leonardo - 10%- cu exceptia produselor cu discount si ofertelor promotionale
                              Tinar - 15% - cu exceptia produselor cu discount si ofertelor promotionale
                              Intercontinental - 10% - la produsele bar & food si tarifele de cazare
                              Sixt - 40% discount in Romania, 10% discount in strainatate
                              NewKopel - 10% reducere pentru orice reparatie ( verificare periodica) in service-urile specializate din reteaua Union Motors: Dacia&Renault, Opel, Ssang Yong
                              NewKopel - 10%reducere pentru piese de schimb Dacia si Renault - piese de schimb originale
                              NewKopel - 15% la Opel - piese de schimb originale; la piese de schimb aftermarket
                              Funland - 10% la toate produsele si serviciile
                              RL - 15 % reducere pentru abonamentele noi cumparate la agentiile proprii sau comandate la telefon: 021.202.81.79
                              Catavencu - 40% reducere pentru abonamentele noi cumparate la agentiile proprii sau comandate la telefon: 021.202.81.79
                              Caminul - 30% reducere pentru abonamentele noi cumparate la agentiile proprii sau comandate la telefon: 021.202.81.79
                              Casa Mea - 30% reducere pentru abonamentele noi cumparate la agentiile proprii sau comandate la telefon: 021.202.81.79
                              Planul casei mele - 30% reducere pentru abonamentele noi cumparate la agentiile proprii sau comandate la telefon: 021.202.81.79
                              Domus - 30% reducere pentru abonamentele noi cumparate la agentiile proprii sau comandate la telefon: 021.202.81.79


                              Pentru orice alte informatii nu ezitati sa ma contactati.

                              Telefon 0767838286
                              E-mail viorelprisacar@yahoo.com

                              O zi buna.
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google