Accesorii Ieftine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Accesorii Ieftine

    Salutare.
    Are cineva idee cum se poate cumpara de la firma aia din calarasi(si nu fac reclama ai)insa nu mi se pare corect sa dau 50 de ron pe aparatori care le pot lua cu 25,pleoape care costa7 ron si aici se vand cu 20 si multe altele la preturi bune,insa nu stiu cum se poate cumpara www.accesorii-dacia.ro ca presupun ce de aici iau toti cei care ni le revand la pret dublu+mai ceva
    Daca ma poate ajuta cineva cu un sfat cum se poate cumpara de la firma asta.
    Last edited by Seba; 25 March 2008, 14:14.

  • #2
    Sal
    daca intri pe link ul cu adresa pe care ai publicat o pe forum gasesti acolo sectiunea "contact" si cateva nr de tel si o adresa suni si probabil le trimite prin posta cu plate ramburs

    bafta
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • #3
      Chestia e ca e vorba de comanda minima , trebuie sa cumperi nu stiu cate 10 de bucati sau ceva de genu...

      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by diavolutu View Post
        Salutare.
        Are cineva idee cum se poate cumpara de la firma aia din calarasi(si nu fac reclama ai)insa nu mi se pare corect sa dau 50 de ron pe aparatori care le pot lua cu 25,pleoape care costa7 ron si aici se vand cu 20 si multe altele la preturi bune,insa nu stiu cum se poate cumpara www.accesorii-dacia.ro ca presupun ce de aici iau toti cei care ni le revand la pret dublu+mai ceva
        Daca ma poate ajuta cineva cu un sfat cum se poate cumpara de la firma asta.
        La o prima vedere treaba pare simpla dar nu e chiar asa. In primul rand preturile de pe siteul lor sunt fara TVA! Asa ca mai adauga si valoarea tva-ului si vei afla preturile reale! In alt 2-lea rand taxele firmei de curierat cu care lucreaza ei sunt destul de mari si nu se merita sa cumperi doar 1-2 produse deoarece vei plati curieratul mai mult decat vei da pe produse. Prin Posta Romana firma respectiva nu trimite! Poti sa incerci sa dai o comanda si vei vedea ca am avut dreptate!
        Originally posted by bobbyred View Post
        Sal
        daca intri pe link ul cu adresa pe care ai publicat o pe forum gasesti acolo sectiunea "contact" si cateva nr de tel si o adresa suni si probabil le trimite prin posta cu plate ramburs
        bafta
        Nu iti trimit prin Posta cu plata ramburs ci prin singura firma de curierat care trece pe la ei prin zona care are niste tarife nu tocmai mici.
        Originally posted by SoNyKeL View Post
        Chestia e ca e vorba de comanda minima , trebuie sa cumperi nu stiu cate 10 de bucati sau ceva de genu...
        Nu stiu exact daca este o comanda minima dar ar fi si logic sa fie asa tinand cont ca este firma producatoare si nu magazin! Spre exemplu cum ar fi daca am merge fiecare la fabrica de paine, sau bere sau etc ca sa cumparam cate 1-2 buc din produsele respective ce s-ar intampla? Normal ca nu ne-ar da decat daca am dori cantitati mari.
        In tara momentan.

        Comment


        • #5
          Am comandat de la ei foarte serioasi si ieftin iar produsele sunt de calitate
          poti sa comanzi si o bucata daca vrei ii suni la numarul de pe site si daca comanzi un set de aparatori primesti inele aeratoare gratis iar la un set de paravanturi primesti pleopele gratis eu cu toate cu tot cu curierul am plati aprox 90 de lei

          Comment


          • #6
            Originally posted by diavolutu View Post
            Salutare.
            Are cineva idee cum se poate cumpara de la firma aia din calarasi(si nu fac reclama ai)insa nu mi se pare corect sa dau 50 de ron pe aparatori care le pot lua cu 25,pleoape care costa7 ron si aici se vand cu 20 si multe altele la preturi bune,insa nu stiu cum se poate cumpara www.accesorii-dacia.ro ca presupun ce de aici iau toti cei care ni le revand la pret dublu+mai ceva
            Daca ma poate ajuta cineva cu un sfat cum se poate cumpara de la firma asta.
            poi doar nu ai vrea sa le cumpere lumea cu 7 lei si sa le vanda cu vreo 8 lei .
            asat era supararea mare..........

            Comment


            • #7
              Eu nu am zis sa nu isi puna omu adaos dar 100% nu ti se pare cam mult totusi,se presupune ca asta e un forum unde mai trebuie sa ne si ajutam intre noi,nu unii doar sa isi umfle buzunarele si sa zica ce bine e sa fi loganist si sa zica hadeti la intalnire dragii mei prieteni si el defapt sa fie doar in interes de servici pe aici...poate gresesc...
              daca am suparat cu ceva imi cer scuze .nici magazinu nu isi pune adaos 100% la painea ce o cumpara de la fabrica ca tot venea vorba de comparatia asta pe aici.
              Defapt bisnitari sunt peste tot ce ma mira,in ziua de azi nu mai exista prieteni si din astea,doar lovele vad toti din orice oportunitate.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google