Vand Pompa Apa Logan 1.4 De Origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Pompa Apa Logan 1.4 De Origine

    pompa a fost cumparata pentru masina mea dar nu a fost nevoie sa o schimb
    pret 150 ron
    Attached Files

  • #2
    pret nou 120 ron

    Comment


    • #3
      in caz ca nu sti vezi ca nu e originala ... e o copie chinezeasca

      Comment


      • #4
        Originally posted by planetara View Post
        in caz ca nu sti vezi ca nu e originala ... e o copie chinezeasca
        nu ma innebuni unde ai vazut tu din poze ca e chinezeasca.?
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • #5
          Si de unde iti dai tu seama ca este chinezeasca tuceasca sau de origine prietene

          Comment


          • #6
            ....

            pompa de apa probabil a luat- o de la tine nea florine de aceea ai luat foc. si de unde imi dau seama ? de la cutie . daca vreti va arat eu cum arata o cutie originala si modelul vechi si modelul nou. numai prostiti lumea ca le dati originale la jumatate de pret

            Comment


            • #7
              ia uimestene prietene si cutia ce faci cu ea o pui in vitrina?

              Comment


              • #8
                ba asta chiar pare de origine, fata de altele. iar daca-i de la Plorin, care e din Pitesti, unde piesele de logan originale sunt pe toate gardurile, se explica pretul mic.

                Comment


                • #9
                  Nu a fost cumparata de la Florin a fost cumparata de la cineva de la Miveni cu 150ron

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by tica View Post
                    Nu a fost cumparata de la Florin a fost cumparata de la cineva de la Miveni cu 150ron
                    prieteni nu stiu daca putem sa fim ,daca pompa aia e originala iti dau 160 ron ne vedem cand vrei tu .ok

                    Comment


                    • #11
                      Prieteni ai dreptate nu avem cum,dar te bateai cu pumni in piept ca pui niste poze!!!mai astept

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by planetara View Post
                        pompa de apa probabil a luat- o de la tine nea florine de aceea ai luat foc. si de unde imi dau seama ? de la cutie . daca vreti va arat eu cum arata o cutie originala si modelul vechi si modelul nou. numai prostiti lumea ca le dati originale la jumatate de pret
                        Mr.planetara.iar te bagi in seama aiurea nus ce ai cu mine daca ai ceva de impartiy cu mine spune deschis.te astept...sau te oftici ca fac io bani si tu nu?care problema?vorbesti de origine si habar nu ai ce vorbesti.nui originala e facuta in turcia daca vrei sa stii..nu in china.sii sunt ok ca si pompe.functioneaza perfect.asa ca stai in banca ta daca nu stii si nu cunosti nu te mai baga aiurea peste posturile oamenilor.
                        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • #13
                          ce am cu tine .iti spun aici ca nu ma feresc. ti-am zis sa imi aduci 50 de diuze de injectoare[ adica cat ai vandut tu in 3-4 ani ] mi-ai spus ca nu mai este 180 ron si este 280 ( cam mare diferenta 100 ron) ti-am zis sa imi aduci repartitoare, ai zis ca nu mai ai , pompe de benzina nu ai ,. te-am rugat sa modifici preturile si atata tot asta am cu tine nea florin.

                          Comment


                          • #14
                            am zis ca o iau eu daca e originala si iti dau 160 ron astept un semn de la tine tel 0765 455 ... in primu rand nu ti-o dau nici daca imi dai pretul din magazin mai inainte invata sa vb si sa nu mai acuzi pe cineva fara sa te bazezi pe ceva.In alta ordine de idei daca ai ceva cu Florin nu stiu de ce nu va certati in particular.O zi buna iti doresc

                            Comment


                            • #15
                              dac nu sti ca e o copie ,atunci nu te acuz de nimic , dar daca sti ca e copie si de aceea o vinzi, atunci ai tu grija si nu mai prosti lumea. ca si asa e netu plin de tepar
                              Last edited by 77sky; 15 December 2011, 23:56.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google