Cumpar Capota Motor Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Capota Motor Logan

    Am patit urmatoarele:
    - am mers la tara si am parcat masina intr-o "parcare" langa un gard
    - a venit una bucata vitel si s-a urcat cu picioarele pe capota motorului
    - am oprit vitelul si am mers la politie care ca in Romanica mi-a spus ca trebuie sa-l dau in judecata pe proprietar care "nu are dupa ce sa bea apa"
    Asadar:
    - cumpar capota motor logan fara facelift care sa nu aiba reparatii sau zgarieturi neaparat culoare gri comete daca are cineva. Am cautat la toate dezmembrarile pe care le stiu, problema este culoarea nu piesa in sine, deci va rog daca se poate gri comete pentru ca nu vreau sa o vopsesc.

    multumesc !

  • #2
    Degeaba nu vrei sa o vopsesti ........ca pana la urma asta o sa si faci ! Iti garantez !! Asa am facut si eu ! Poate iti pot face rost de o capota ...alfu pana luni !

    tiam gasit capota ........ii de culoare beige tundra deschis .....ii beton ..are doar cateva punctulete ....de la grindina .....mici mici de tot .... aia se pot rezolva usor de tot ....un vopsitor stie .... pret fix : 250 RON
    Poze nu am ......si nam cum sa fac la ea ....ca nu o tin in apartament ...
    imi trimiti PM daca o vrei !
    Last edited by TM80MAT; 29 July 2011, 20:40. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • #3
      multumesc, inca sper sa gasesc gri comete.
      up!

      Comment


      • #4
        nu are nimeni?

        Comment


        • #5
          Nu vreau sa pun sare pe rana dar o sa-ti fie foarte greu sa gasesti o capota in culoarea masinii tale si chiar daca o gaseti mai mult ca sigur o sa fie zgariata si tot o sa aiba nevoie de ravopsire.Asa mai bine iei o capota sh ,o vopsesti si ai terminat balciul.Dar,poate totusi ai noroc si gasesti gri comete.

          Comment


          • #6
            Vlad24.....mare dreptate ai ......dar degeaba ii zici ....ca el nu crede ...o sa ajunga sa ia una si sa o vopseasca ....degeaba incerci sa il ajuti .....daca el nu vrea sa fie ajutat ..
            sigpic

            Comment


            • #7
              Ia capota si colanteazo cu carbon 3 d negru eu asa am facut l a mea !
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • #8
                Te salut. Vezi acest topic. Poti lua legatura cu stefan_john sa-ti povesteasca despre capota (ca si beneficiar final). Tot ce iti pot spune eu este: noua, acelasi pret!
                Respect!

                Comment


                • #9
                  Originally posted by TM80MAT View Post
                  Degeaba nu vrei sa o vopsesti ........ca pana la urma asta o sa si faci ! Iti garantez !! Asa am facut si eu ! Poate iti pot face rost de o capota ...alfu pana luni !

                  tiam gasit capota ........ii de culoare beige tundra deschis .....ii beton ..are doar cateva punctulete ....de la grindina .....mici mici de tot .... aia se pot rezolva usor de tot ....un vopsitor stie .... pret fix : 250 RON
                  Poze nu am ......si nam cum sa fac la ea ....ca nu o tin in apartament ...
                  imi trimiti PM daca o vrei !
                  o capota cu punctulete de la grindina la 250 e...cam scumpa
                  oricum

                  Comment


                  • #10
                    scuze ca ma bag,erau 250 ron nu euro
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by RSX View Post
                      o capota cu punctulete de la grindina la 250 e...cam scumpa
                      oricum
                      Scuze de off topic.Poate acel "e" nu simboliza moneda euro ci verbul "este".
                      Last edited by Vlad24; 12 August 2011, 15:57.

                      Comment


                      • #12
                        am eu o capota gri cometa la 400 lei impecabila!!!sunama la 0727194736 eventual
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by plafonix View Post
                          Am patit urmatoarele:
                          - am mers la tara si am parcat masina intr-o "parcare" langa un gard
                          - a venit una bucata vitel si s-a urcat cu picioarele pe capota motorului
                          - am oprit vitelul si am mers la politie care ca in Romanica mi-a spus ca trebuie sa-l dau in judecata pe proprietar care "nu are dupa ce sa bea apa"
                          Asadar:
                          - cumpar capota motor logan fara facelift care sa nu aiba reparatii sau zgarieturi neaparat culoare gri comete daca are cineva. Am cautat la toate dezmembrarile pe care le stiu, problema este culoarea nu piesa in sine, deci va rog daca se poate gri comete pentru ca nu vreau sa o vopsesc.

                          multumesc !


                          buna cum ramane cu capota ai spus sa tio opresc si ca vii azi dupa ea.....
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • #14
                            foarte interesat

                            Originally posted by ana87 View Post
                            buna cum ramane cu capota ai spus sa tio opresc si ca vii azi dupa ea.....
                            am fost ocupat cu ceva treaba. te sun sau vorbim pe privat.
                            multam

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google