[Vând] Anvelope Second Hand De Iarna 4-5mm, 5-6mm Si 6mm+, Reduceri Pt Membri

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Aduceti cumva 185/65/r15 de iarna?....ceva bun, m-ar interesa 4 buc.
    Merci, dc da le-as rezerva

    Comment


    • #62
      salut! as vrea si eu 2 cauciucuri pereche, numai 185/65/15, cat de cat bune sa le pot folosi 2 ierni macar, si la ce pret. Daca aduci, da-mi si mie un semn sa le rezerv, mai ales ca lucrez pe Margeanului in Rahova si pot veni repede sa lei iau.
      mersi

      Comment


      • #63
        .... hmmmm ... a luat cineva cauciucuri de Logan de la ei? Caci s-au laudat ca aduc marfa noua luni-marti dar s-au dat la fund si nu au raspuns nici aici pe forum nici la telefonul afisat pe undeva prin topic iar azi, cand am sunat din nou sa vad de marfa, cica s-a dat toata si nu mai are 185/65/15.

        Comment


        • #64
          Am luat eu ieri. Sunt convins ca s-au vandut bine, eu am avut noroc sa mai gasesc si fiindca imi trebuia o dimensiune mai rar folosita (175/70 R14)... Multumit de marfa si de "reactia" lor (mai ales a lui Ciprian).

          Comment


          • #65
            Salut,

            a fost nebunie inr-adevar cu ultimul transport, au venit putine 185/65 R15 ~ 30 de bucati, majoritatea calitate 1 si s-au in primele 2 zile toate. Cu cele pe 13" aceeasi poveste. Mai avem pe 14 ceva ... pe 15 putem sa oferim pana mai gasim ceva prin Germania doar resapate InsaTurbo (in Spania) cu garantie 2 ani si noi Federal (taiwan) cu garantie 3 ani.
            0722.12.94.16 - Mihai
            0722.87.99.87 - Ciprian

            Ciprian O.

            Comment


            • #66
              salut,mai ai cumva 185/65/15 ? patru bucati m`ar interesa..vreau doar sa trec iarna asta cu ele..,imi poti spune un pret ?

              Comment


              • #67
                pe 14'' ce aveti ? nu prea conteaza dimensiunea ...cati mm si pret ...merci !

                Comment


                • #68
                  anvelope

                  Din pacate niste "romani" neprietenosi ne-au furat toate anvelopele de iarna care le mai aveam in depozit si astfel a trebuit sa inchidem ...

                  Va multumim pentru colaborare si sper ca am putut fi de ajutor cat mai multor membrii, vom deschide un nou topic - cu acordul moderatorilor - cu alte produse si promotii pentru membrii forumului.

                  Rugam moderatorii sa inchida acest topic.

                  Multumim.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google