[VAND] Anvelope 195/50/15 + Jante Aluminiu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Anvelope 195/50/15 + Jante Aluminiu

    Vand anvelope 195/50/15 Riken Maystorm B2 cumparate in mai si rulate doar 1000km.Mai am factura la ele.Sunt aproape noi.Pret magazin 880 lei.Pretul meu 550 lei.Cumparatorul poate opta si pentru jante aluminiu Artec Wheels ET38 7J la 550 lei.Jantele sunt cam murdare de praf.Deci in total 1100 lei.Jantele nu le dau separat.Anvelopele le dau separat sau odata cu jantele.
    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el.
    Attached Files
    Last edited by karlos12; 28 September 2011, 13:49.

  • #2
    treaba e ca as vrea doar jantele !

    ps. banuiesc ca sunt 4x100 si merg puse pe logan
    Last edited by sorcer; 28 September 2011, 14:15. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #3
      Dap! Sunt 4x100 si merg pe Logan,dar le dau cu tot cu anvelope sau dupa ce dau anvelopele.

      Comment


      • #4
        eu maine dupa masa voi fi in arad , daca vrei sa vinzi jantele si esti dispus sa faci 50 km (tm-arad) trimite-mi un pm sa stiu sa iau banii cu mine!

        Comment


        • #5
          Jantele + anvelopele 1100 lei .Transportul inclus in pret.

          Comment


          • #6
            salut

            le-ai avut montate pe logan?
            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

            Comment


            • #7
              Le-am avut montate pe un g3.G3 are 57 mm diametru iar jantele sunt un pic mai largi si am avut inele de centrare.Loganul stiu ca are 61 mm deci s-ar putea sa se potriveasca fara inele.Cand imi vine loganul luni am sa fac o proba.Update! Le-am masurat diametrul la gaura si au 61 mm.Totusi le fac si o proba luni.Anvelopele de 195/50/15 cred ca merg frumos pe un logan cu suspensie sport.
              Last edited by karlos12; 30 September 2011, 18:14.

              Comment


              • #8
                UP! Jante si anvelope fara cusur! Echilibrate si umflate cu azot! 1100 lei cu transport inclus.980 lei cu ridicare de la domicliu.
                Last edited by karlos12; 2 October 2011, 10:13.

                Comment


                • #9
                  ofer 1000 de lei cu transport inclus si as vrea sa fie expediate prin posta atlassib ca sa le pot verifica

                  Comment


                  • #10
                    Jantele nu se mai vand.Raman doar anvelopele la 450 lei.DOT luna 10 anul 2010, rulate 1000 km.

                    Comment


                    • #11
                      as fi vrut sa te laud dar nu pot sa fac asta pt ca te-ai sucit de la tranzactie si ai inchis si tel. ori ceea ce vinzi nu sunt de calitatea de care zici ori nu vrei sa vinzi si incerci sa faci cit mai multe posturi pe forum

                      Comment


                      • #12
                        Mi s-a parut dubios faptul ca mi-ai dat un numar de telefon al unei persoane necunoscute la care sa sun eu inainte sa ajung la atlassib.Eu vroiam sa-ti pun coletul la adresa indicata.Atata tot.Citind pe net si smecheriile care se fac la atlassib coroborat cu insistenta ta sa sun aceea persoana m-a facut sa dau inapoi de la tranzactie.Eu doresc o tranzactie curata implicand doar 2 persoane : vanzator - cumparator, fara intermediari la mijloc.

                        Comment


                        • #13
                          Se poate inchide.Multumesc.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google