Cumpar Janta Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Janta Logan

    Cumpar janta logan de tabla pe 15",ET50,de preferat sa fie de origine.

    Astept oferte.

    Telefon:0755104099. Mircea.

  • #2
    sus ...........

    Comment


    • #3
      Daca intamplator cineva vrea sa dea doua bucati ma inscriu si eu pentru una. Doar de origine cu ET 50.

      Am postat cu acordul lui Mircea.
      http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

      Comment


      • #4
        hai cu oferte.......

        Comment


        • #5
          uuuuuupppppp..........

          Comment


          • #6
            150 lei la magazin

            Comment


            • #7
              sus...................

              uuupppppppppp....

              una sau doua (una pt. Drone)
              Last edited by mircea08; 20 October 2011, 15:22. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                sus.........

                Comment


                • #9
                  una sau doua jante.

                  uuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppp....

                  Comment


                  • #10
                    dece nu dai o fuga in vitan? chiar azi am fost si preturile sunt cuprinse intre 110>150 ron , cica alea la 150 ron sunt originale !

                    Comment


                    • #11
                      Probabil, pentru ca vrea sa ia, ca si mine, una de origine folosita, dar la un pret mai bun. Este chiar asa de greu de inteles?
                      Scuze de off, dar ...
                      http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                      Comment


                      • #12
                        Merci @Drone.Aceeasi explicatie i-as fi dat si eu.Am fost in Vitan si e jecmaneala pe fata in aceasta perioada.Nu ma grabesc pentru ca deocamdata am o roata de vara cu janta de aliaj ca rezerva.


                        uuuuuuuuppppppp......

                        Inca mai caut una sau doua jante(una pt. drone).

                        Comment


                        • #13
                          Le vand eu pe ale mele cu tot cu cauciucurio de iarna nerulate deloc 0 km jantele sunt de origine ale masini et 50 si cauciucurile sun kelly winter m+s made in polland fabricate in saptamana 23 2011 toate patru la set jantele plus cauciucurile nerulate 1200 lei!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • #14
                            @savoiu_rf 82
                            Nu prea am eu treaba cu preturile care sunt cerute pe o piata libera, dar cu scuzele de rigoare o sa spun totusi ca pretul cerut de tine este cam sus, avand in vedere ca pneurile vandute sunt cel putin discutabile ca brand. Avand in vedere ca se gasesc la magazinele online pneuri Fulda Kristall Montero 3 185/65/15 care au luat locul 5 in testele ADAC Germania in 2010 la un pret de 1080 RON cu transport inclus/4 buc, nu prea este justificat pretul solicitat de tine pentru tot ansamblul janta+pneu/4 buc.
                            De asemenea am cumparat de la un coleg de forum 4 jante 4x100 R15 ET50 originale Renault, absolut perfecte, inclusiv vopseaua de pe ele la 390 ron/4 buc.
                            Asa cum zicea mircea08, in Vitan e jecmaneala pe fata... macar aici sa pretindem niste preturi mai omenesti.

                            Im ADAC Winterreifen Test werden die besten Reifen der verschiedenen Reifengrößen ermittelt. Welche Reifen haben sicheren Grip, welche sparen am meisten Sprit?


                            O seara buna!
                            Last edited by Tetelu1980; 24 October 2011, 19:20. Reason: completare cu link prinvid testele ADAC

                            Comment


                            • #15
                              @Savoiu_rf82,nu stiu daca ai citit titlul ,dar eu vreau o janta sa-i fac tatalui meu roata de rezerva deoarece a distrus o janta pe drumurile patriei noastre.
                              @Tetelu1980,ai foarte mare dreptate in legatura cu oferta lui @savoiu ,anvelopele din cate stiu eu sunt chinezesti,dar poate are noroc si le da,eu unul nu am ce face cu ele pentru ca nu am logan, iar tatal meu a incaltat loganul lui pentru iarna.
                              uuuuuuuppppppp........inca mai caut o janta sau doua.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google