Vand 4 Jante Tabla+cauciucuri Iarna Matador

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand 4 Jante Tabla+cauciucuri Iarna Matador

    Vand 4 jante de tabla originale dacia pe 15''+4 anvelope de iarna Matador Mp59
    Jantele sunt echilibrate si gata de montat pe masina

    Dau bonus si 4 capace pe 15''

    Pret: 550 ron
    Tel: 0765513660
    Attached Files
    Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femei….ci in a ramane fidel unei singure femei

  • #2
    Salut.
    M-ar interesa doar jantele. Le dai separat?

    Comment


    • #3
      Salut, presupun ca toate cauciucurile sunt la fel, daca da vreau o poza cu un cauciuc sau sa-mi spui ce an sunt produse si cati km ai facut cu ele... vreau sa vin pana la Pitesti sa le cumpar, nu sa le vad.
      Multumesc.

      Comment


      • #4
        Daca nu s-au dat anunta-ma !! Prin PM
        My turbo lag, give your MPI, a chance

        Comment


        • #5
          Salut! Daca nu leai dat si sunt 185/65/15 le iau iau.Cam cata uzura au anvelopele?

          Comment


          • #6
            salut, rotile sunt rezervate pana duminica..anvelopele sunt 185.65.15 Matador Mp59(2 anvelope mai putin pana la limita si 2 mai merg cel putin 2 ierni)
            Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femei….ci in a ramane fidel unei singure femei

            Comment


            • #7
              Duminica ajung in pitesti, am vorbit azi cu tine la telefon. Vreau sa le vad/cumpar! Multumesc!
              sigpic

              Comment


              • #8
                si eu sunt interesat de cauciucuri si de jante.fac drum pana acolo daca le mai ai

                1.6 MPI 8Vsigpic

                Comment


                • #9
                  salut, jantele s-au vandut cu 600lei..
                  Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femei….ci in a ramane fidel unei singure femei

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google