Vand Logan Mcv 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Logan Mcv 2008

    Primul proprietar, an fabr. ianuarie 2008, 56000 km, motor 1.5 dci, 70 CP, 5 locuri, ABS, proiectoare ceata, aer conditionat, oglinzi electrice si incalzite, geamuri electrice fata, servodirectie, inchidere centralizata, computer de bord, airbag sofer, pasager si laterale, radio CD mp3 SONY, cauciucuri de iarna,etc.



    Pret 6500 euro negociabil

    tel. 0745098937
    Attached Files

  • #2
    de ce nu pui numarul ,crezi ca ti-o furam ianinte sa o vinzi ? ... glumesc spor la vanzare

    Comment


    • #3
      de ce il vinzi?
      am auzit ca la disel se duce repede injectoarele,ai avut problema cu ele?
      intra si lasa-mi id tau sa vb,m-ar interesa.

      Comment


      • #4
        sabau_marius2000 id mesenger (astazi plec, ma intorc duminica seara, daca vrei sa vorbim pana atunci ma gasesti la tel)
        Am cumparat masina asta de noua, cu intentia de a o tine cel putin 10 - 15 ani, din pacate criza m-a lovit asa de tare incat trebuie sa renunt la ea (desi in pierdere), este o masina foarte buna. In afara de consumabile nu am schimbat la ea decat capetele de bara (la 49000 km). Cat despre injectoare, nu stiu ce sa zic, poate au fost probleme, eu unul nu am avut, banuiesc ca, conteaza foarte mult stilul de condus si de unde alimentezi, eu am alimentat 98% de la Rompetrol, niciodata de la tiri-sti pentru, ca nu am avut incredere. Cunosc om cu logan diesel care are 130000 km, fara probleme.
        Iti doresc succes.

        Comment


        • #5
          au crescut km ...... 56800
          pret negociabil

          Comment


          • #6
            .................up

            Comment


            • #7
              negociabil

              ..........up

              up..................

              ...........negociabil
              Last edited by orka; 3 November 2011, 07:40. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                .............up

                Comment


                • #9
                  Pentru interesati:
                  Garantez si eu pentru masina! Nu are defecte ascunse si a fost foarte bine condusa si intretinuta! Se spune ca daca cunosti masina si propietarul, pretul masinii ar trebui sa fie mai mare cu 1000 euro. Oricum pretul e corect si mai e si negociabil.....
                  Decat o masina mai ieftina de la un necunoscut, mai bine un pret corect pentru o masina corecta!!!!!
                  Recomand aceasta masina pentru cei care sunt interesati de un MCV!

                  @Catalin2007: nu te mai lua dupa forumuri, pt ca intra pe ele de obicei doar cei care au probleme cu masinile si posteaza in draci cand au cate o problemuta cu un scartait de balama. Cunosc multe loganuri trecute de 200.000Km fara probleme cu injectia, doar consumabile si capete de bara, pivoti, rulmenti....Personal am imediat 140.000Km si am si facut de curand un test de injectoare si nu am nici o problema.

                  Comment


                  • #10
                    mersi de aprecieri
                    masina buna pret negociabil
                    Last edited by orka; 4 November 2011, 22:13.

                    Comment


                    • #11
                      din 6 pana in 12 noiembrie pretul scade la 26000 lei
                      pret bun - masina buna

                      Comment


                      • #12
                        ieftin... nu vrea nimeni???

                        Comment


                        • #13
                          up..........

                          Comment


                          • #14
                            up..................

                            Comment


                            • #15
                              up..........................

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google