Vand Jante Aliaj 16" 4x100

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Jante Aliaj 16" 4x100

    asa cum spune titlu, jante aliaj marca AUTEC / Germania, cu cauciucuri de vara.
    Jantele:
    - 16"
    - 7 J
    - ET 35
    - prindere dubla 4x100 si 4x108
    - nu cunosc diametrul gaurii centrale, insa e mai mare decat butucul de ford focus mk 1 si mai mare si decat cel de logan (trebuie inele centrare)
    - 1 capac lipsa si inlocuit cum se vede in poza
    - stare foarte buna, foarte putine zgarieturi, nici una mare. nu sunt indoite

    Cauciucuri
    - Kormoran
    - vara
    - dot 2008
    - 205/55-16
    - uzura ~ 40 %; unul dintre ele este mai ros intr-o parte probabil de la unghiuri proaste. daca se monteaza corect, merge in continuare fara probleme

    Le-am achizitionat recent fara sa le probes pt fordul meu insa ies prea mult in afara . mie nu imi place iar din poze nu mi-am dat seama. in schimb le-am montatsi loganul lui taicamiu si arata foarte bine.

    Pret total 950 lei
    Pret jante 800 lei.
    Se gasesc la mine la tara in umbraresti/galati. daca cineva este ferm interesat se pot aduce in bucuresti.
    contact: 0768 34 05 34 / pogor_narcis@yahoo.com (e-mail, intru prea rar pe messenger)
    Attached Files

  • #2
    pune si niste poze cum stau pe logan....
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • #3
      il bat la cap pe frate-miu sa le monteze pe logan. voi reveni cu pozele

      Comment


      • #4
        jante cu poze

        foarte tarziu revin si eu cu pozele. de asemenea, jantele au fost aduse in bucuresti.

        sunt deschis la oferte
        Attached Files

        Comment


        • #5
          inca valabil

          Comment


          • #6
            valabil /////////

            Comment


            • #7
              valabil /////////

              Comment


              • #8
                de ce are doar 3 prezoane montate? merge si al 4 lea?
                cred ca cu tine am vorbit in vara pentru un gs din 2005 (era pe bikeshop).

                Comment


                • #9
                  in timp ce demontam m-am gandit sa fac o poza si fara capac; apucasem sa scot un prezon.
                  rotile se dau fara prezoane, care sunt ale lui taica-miu
                  posibil in legatura cu gs-ul; cu mine sau frate-miu, dar e vorba de acelasi motor al lui, inca nevandut.

                  Comment


                  • #10
                    valabil, pret total 650 lei.

                    Comment


                    • #11
                      600 lei jante cu anvelope

                      Comment


                      • #12
                        ai poze mai multe? cum se vede masina cu totul cu ele montate/ din lateral / din fata/ din spate?
                        mersi

                        Comment


                        • #13
                          nu am montat decat o janta, de test, si ai pozele doar pe respectiva roate fata spate lateral. ele acum sunt in bucuresti iar taica-miu si loganul sunt in galati
                          Last edited by 77sky; 24 March 2012, 22:19. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google