Vand Set Jante Wolfrace Prospint Pe 17"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Set Jante Wolfrace Prospint Pe 17"

    jentile sunt in stare f buna, nu au nici o zgarietura, pozele sunt facute inainte sa pun rotile de iarna, Gumele sunt uzate aproximativ 30%, si am 2 bucati Toyo + una de rezerva ( au fost toate patru toyo dar mi-a fost taiat unul) + 2 bucati Bridgestone.

    pretul este fix 2200 ron (noi au costat 5200 ron)

    0721.70.20.24.
    Attached Files

  • #2
    ....up......

    Comment


    • #3
      Daca vrei sa le vinzi cu adevarat, uita-te sa vezi care-s preturile ce se vehiculeaza pt jante de 17.
      Succes.

      Comment


      • #4
        Preturile la jenti noi sunt 430-480 ron bucata (7x17), deci 300 Euro jentile sh mi se pare un pret rezonabil, iar 3 gume toyo care noi sunt 600 ron/buc + 2 bridgestone uzate 40-50% la 10 mil / 5 gume iar mi se pare un pret rezonabil la dimensiunile astea si starea lor... strict parerea mea...oricum banuiesc ca o sa se dea in primavara ca acum lumea isi cauta de iarna, dar cum nu ma grabesc sa isi faca lumea plnuri de viitor...

        Multumesc oricum pt sfat, accept sfaturi/critici intemeiate.

        Pe langa jenti dau si distantieri pt logan + prezoanele specifice jentilor!!!

        Pt alte detalii ma gasiti pe forum sau la tel.

        O zi buna tuturor!

        corectez postul de mai sus cu scuzele de rigoare, nu sunt distantiere ci inele de centrare!!!
        Last edited by goe_64; 8 November 2011, 18:04. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          O intrebare de baraj ... ce dimensiune au anvelopele?? stima!
          sigpic

          Comment


          • #6
            Se vede in poze-215/45/17...spor la vanzare!niste jante frumoase!
            sigpic

            Comment


            • #7
              Dimensiunea anvelopelor este 215/45/R17.

              Multumesc de aprecieri Dragman

              Comment


              • #8
                din pacat cezar are dreptate ca preturile la jantele pe 17 sunt jos. bafta la vanzare
                sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                Comment


                • #9
                  cine este interesat sa faca o oferta de pret...

                  Comment


                  • #10
                    sus sus sus...tot mai sus

                    Comment


                    • #11
                      .....up.......

                      Comment


                      • #12
                        pretul se mai negociaza si la fata locului...

                        Comment


                        • #13
                          INTREBARE ! Cea de-a 4 (cu cauciucul taiat ) este noua - schimbata ? A fost lovita masina ca vad ca ai etrier normal , si pe partea cealalta rosu ?! (de la stanga la dreapta prima roata)
                          1.6 MPi Icy White

                          Comment


                          • #14
                            masina nu a fost lovita, etrierul pe dreapata a fost schimbat pt ca mi s-a rupt valva de aerisiere cand am schimbat lichidul de frana si nu am avut tp sa il mai vopsesc pt ca a 2 zi trebuia sa plec la mare si l-am cumparat si montat...o sa atasez poza cu cauciucul taiat mai tarziu cand o sa reusesc sa o descarc din telefon...

                            Comment


                            • #15
                              revin cu poza cauciucului taiat de unde se poate observa ca janta este intacta si caucuicul la fel, doar o taietura fina, de unde este exclusa varianta unui accident sau lovituri, zgarieturi....

                              daca mai sunt alte nelamuriri va stau la dispozitie.
                              Attached Files
                              Last edited by goe_64; 20 November 2011, 22:35.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google