[Vand] KiT Suspensie Sport Logan Stage 2!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    cred ca le-a vandut
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • #32
      colegu' ce faci tu e cam japca... arcuri H&R noi-noute sunt 650 RON cu transport inclus. nu cred ca am voie sa postez link extern, dar daca nu ma crezi ti-l pot da pe PM...
      Stock is boring...
      My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

      Comment


      • #33
        Raspuns

        Eu atunci cand le-am achizitionat am dat aprox 1750 ron si nu ma mai plang ca pierd atata la ele ... asta este ! Consider ca le-am uzat de banii aceia si cu asta basta ... dar ca sa veniti voi sa-mi spuneti ca vai fac japca si nu mai sunt eu ce nu accept ! Asa ca ultimul pret este 1350 si este pretul intregului Kit ! Si inca nu sunt sigur ca se va vinde pentru ca nu am destule finante pentru proiectul pe care il am in cap ! Va salut !

        Comment


        • #34
          ))

          Originally posted by mihai.85 View Post
          colegu' ce faci tu e cam japca... arcuri H&R noi-noute sunt 650 RON cu transport inclus. nu cred ca am voie sa postez link extern, dar daca nu ma crezi ti-l pot da pe PM...
          mihai esti cumva interesat...omu cere cat vrea ca el stie cat a dat pe ele...fa o oferta poate ti-o accepta pe a ta ;)
          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

          Comment


          • #35
            am vrut sa-mi iau si eu h&r+arcuri Bilstein B8 pe gaz si ma ajungea 645+570+garantie si factura
            deci mai taie, ca sa vinzi
            Spor la vanzare

            Comment


            • #36
              Originally posted by uratzelul View Post
              am vrut sa-mi iau si eu h&r+arcuri Bilstein B8 pe gaz si ma ajungea 645+570+garantie si factura
              deci mai taie, ca sa vinzi
              Spor la vanzare
              Imi cer scuze de off
              spune-ne si noua pe unde ai gasit tu sa iei amortizoarele la banii aia ca poate sunt multi care vor B8-uri noi si ieftine

              Comment


              • #37
                eh , cred ca a mancat niste cifre acolo , sau a pus in practica vorba aia "mai taie din iele dale dreq !

                Comment


                • #38
                  care mai e pretul la amortizoare?
                  sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                  Comment


                  • #39
                    Up

                    Up cu anuntul ! 1350 ultimul pret!!!

                    Comment


                    • #40
                      pret nou per pachet actualizat. Pret nou per amortizoare/arcuri????

                      Comment


                      • #41
                        Sorine arcuri n-ai?!...m-ar coafa h&r-ul tau dac iei setul asta...sa ma suni daca faci vreo schimbare la Pissica)..si totusi pret nou pls...

                        Comment


                        • #42
                          pai asta i-am zis si eu sa puna preturi separat. Eu i-au amortizoarele, voi luati arcurile

                          Comment


                          • #44
                            citeste posturile de mai sus! pune un pret nou...pentru fiecare separat (arcuri/ amortizoare)
                            MY CLA

                            Comment


                            • #45
                              Up cu anuntul, la 1350 Ron setul mie unu mi se pare mai mult decat bine avand in vedere preturile separat in magazine. Te scapam de kit daca imi ajungeau banii, pana atunci sper sa pun mana pe arcuri, up cu amortizoarele
                              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google