Vand Diverse (Logan)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Diverse (Logan)

    Vand diverse chestii care mi-au ramas dupa si nu am ce face cu ele...

    1. Emblema Dacia Logan originala (in stare perfecta,nu are clemele rupte) - 15 lei

    2. Manson schimbator de viteze original - 10 lei

    3. Prezoane originale Logan pentru jante de tabla (9 bucati, sunt bune,nu au probleme la filet sau altceva) - 5 lei prezonul

    4. Scrumiera Dacia logan (originala,folosita de vreo 3-4 ori maxim) - 20 lei

    5. Antena Logan - 25 lei


    Diverse:

    - Suport 3 ceasuri suplimentare - 30 lei
    - Suport pahar McDonald's (2 bucati) - 10 lei (ambele)


    Preturile nu sunt batute in cuie (unele) deci daca cineva este interesat imi lasa PM sau mesaj aici.

    Contact: 0731427278 sau PM
    Attached Files
    Last edited by 77sky; 20 November 2011, 19:40.
    Y!M: alexut.style

  • #2
    sal de unde esti din ce zona ofer 10 ron pe Emblema Dacia astept un pm de la tine

    Comment


    • #3
      Salut. Piata muncii dar in weekend ajung acasa...in cursul sapt in Popesti
      Y!M: alexut.style

      Comment


      • #4
        Cum poti sa ceri 5 lei pe un suport de pahare de la Mc Donald's, cand se dau gratis la Mc Drive ! Trebuie doar sa ceri si se dau gratis !
        1.6 16V

        Comment


        • #5
          antena cu taxe postale la 25Ron?

          Comment


          • #6
            Ai PM, multumesc.

            Comment


            • #7
              Originally posted by CataLOL View Post
              Cum poti sa ceri 5 lei pe un suport de pahare de la Mc Donald's, cand se dau gratis la Mc Drive ! Trebuie doar sa ceri si se dau gratis !
              Cer cat vreau si pe ce vreau. Sunt produsele mele nu e obligat nimeni sa cumpere

              Originally posted by aur View Post
              antena cu taxe postale la 25Ron?
              Antena si mansonul s-au dat...

              Originally posted by NCDHD View Post
              Ai PM, multumesc.
              Ai PM, mersi si eu
              Y!M: alexut.style

              Comment


              • #8
                Vreau si niste poze cu suportul pentru 3 ceasuri suplimentare, daca se poate.Multumesc

                Comment


                • #9
                  ZUZule mai ai plasticul ala stock de pe stalpul din stanga?E in stare buna?Il vinzi?
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by barbuoctav View Post
                    Vreau si niste poze cu suportul pentru 3 ceasuri suplimentare, daca se poate.Multumesc
                    Ultima poza e cu suportul...

                    Originally posted by Alex_MIU View Post
                    ZUZule mai ai plasticul ala stock de pe stalpul din stanga?E in stare buna?Il vinzi?
                    Nu stiu in ce stare e treb sa ma uit la el...cred ca are un piciorus rupt. Da il vand daca e..ma uit si iti zic
                    Y!M: alexut.style

                    Comment


                    • #11
                      Arata super misto, nu mai lasi din pret?Vreau sa il achizitionez in cel mai scurt timp posibil, livrare de preferabil prin Posta Romana.

                      Comment


                      • #12
                        Suportul nu se incadreaza pe stalpul de la logan daca pentru asta vrei sa il iei...e mai lat
                        Y!M: alexut.style

                        Comment


                        • #13
                          Chiar pentru logan vroiam sa il iau, imi pare rau atunci Multumesc

                          Comment


                          • #14
                            Npc, de asta am spus ca sa nu il trimit aiurea si sa dai banii asa...daca mergea pe logan il puneam eu . La logan nu prea merg astea universale..trebuie facut
                            Y!M: alexut.style

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by 191ZUZ View Post
                              Vand diverse chestii care mi-au ramas dupa si nu am ce face cu ele...

                              1. Emblema Dacia Logan originala (in stare perfecta,nu are clemele rupte) - 15 lei

                              2. Manson schimbator de viteze original - 10 lei

                              3. Prezoane originale Logan pentru jante de tabla (9 bucati, sunt bune,nu au probleme la filet sau altceva) - 5 lei prezonul

                              4. Scrumiera Dacia logan (originala,folosita de vreo 3-4 ori maxim) - 20 lei

                              5. Antena Logan - 25 lei

                              Diverse:

                              - Suport 3 ceasuri suplimentare - 30 lei
                              - Suport pahar McDonald's (2 bucati) - 10 lei (ambele)


                              Preturile nu sunt batute in cuie (unele) deci daca cineva este interesat imi lasa PM sau mesaj aici.

                              Contact: 0731427278 sau PM

                              Ieri am ridicat coletul, multumesc!
                              totul a fost OK.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google