Montez filtru polen pe Logan-Debacterizare aeroterme Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Inca 1 filtru pt. Mioveni daca o sa ajungi pe aici ...Daca nu poate ajungem noi pe acolo...

    Comment


    • #17
      Originally posted by baciu View Post
      Cine monteaza filtr polen pentru logan si cit in timisoara,mersi
      Originally posted by blaze2k View Post
      Inca unu ar fi in Timisoara,
      marti plec spre timisoara, daca mai sunteti interesati de filtre de polen, dati un semn la numarul 0768711722.
      pretul montajului e 40 lei...Preferabil cu filtrele voastre.
      daca doriti cu filtrele mele...Discutam la telefon.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • #18
        @kandrei : ma bag si eu la un montat de filtru cu filtrul tau ;)

        Comment


        • #19
          Cand vrei?
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • #20
            Ai zis "Montarea se face in locul special prevazut de constructor in acest scop."
            Te referi la locul acela de sub bord? Sau sub stergatoare? Presupun ca prima varianta. Vreau sa stiu si despre ce filtru ai vorba.Era nice o poza nu poti sa dai macar un link cu modelul filtrului?
            Last edited by blaze2k; 8 July 2008, 17:43.

            Comment


            • #21
              @ kandrei : saptamana viitoare cand ajung acasa .
              te anunt eu .

              Comment


              • #22
                Saptamana viitoare sunt plecat in timisoara-lugoj, cum spuneam cateva posturi mai sus.

                pentru cei din zona bacaului...Daca doriti montaj, in jjur de joi-vineri ajung in zona, venind de la timisoara.
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • #23
                  Kandrrei, de la Bacau la Bucuresti treci cumva prin Focsani? Sunt interesat si eu de montarea unui filtru, poate cu filtrul tau, daca se poate.
                  Zambeste, maine poate fi mai rau!

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by cory View Post
                    Kandrrei, de la Bacau la Bucuresti treci cumva prin Focsani? Sunt interesat si eu de montarea unui filtru, poate cu filtrul tau, daca se poate.
                    deci.
                    plec din bucuresti spre timisoara, nu stiu inca traseul, cert este ca trec prin lugoj si timisoara.
                    de la timisoara plec la bacau.....Deasemenea nu stiu inca pe ce ruta.
                    dar de la bacau la bucuresti merg pe e85, deci si prin focsani.
                    cei care vor sa le montez filtru sunt rugati ca pana cel tarziu vineri sa am contacteze telefonic la numarul 0768711722 pentru a stabilii detaliile.
                    din momentul in car eplec din bucuresti nu voi mai avea acces la net si singura modalitate de a pastra legatura este telefonic. Nu am un program batut in cuie si se poate modifica timpul de sedere < in plus sau in minus>in timisoara sau bacau.

                    totodata, am un buget fix pentru plecare si nu imi permit sa cumpar mai mult de 4 filtre pentru ca nu am certitudinea ca odata ajuns in orasul x clientul y mai vine sa isi monteze. nu vreau sa fiu inteles gresit, dar au fost multe astfel de cazuri, am stabilit un loc si o ora d eintalnire pe net si omul nu a mai aparut, neavand un numar de telefon...am ramas cu banii bagati in filtru pana a venit un nou client...nu mai mult de 2 zile ce-i drept, dar fiind in deplasare si cu buget fix un astfel de incident nu este tocmai de dorit.

                    va multumesc pentru intelegere si repet, cei care sunt interesati sunt rugati sa ma contacteze telefonic. multumesc anticipat.

                    p.s. preturile pentru filtru si montaj sunt fixe si anume 40 lei montajul<manopera> si 60 lei filtrul de polen. in mod normal asta-i pretul daca clientul vine la mine. deasemnea daca ma deplasez la domiciliul clientului percep o taxa cuprinsa intre 20 si 40 lei<pentru bucuresti si imprejurimi>.
                    nu vreau sa intelegeti acum gresit... in cazul vostru NU VOI PERCEPE TAXA DE DEPLASARE, pentru ca eu oricum fac drumul in interes personal, dar nici nu imi permit sa negociez preturile pentru ca pana la urma urmei e munca si timpul meu.
                    Last edited by NerviiMei; 10 July 2008, 16:50.
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • #25
                      OK, trece-ma pe lista cu filtru+montaj (deci 100 ron, nu?). Banuiesc ca o sa mergi pe centura Focsaniului, ne putem intalni in parcare la Dedeman sau Interex (ambele sunt pe centura). O sa te sun pentru mai multe detalii, dar treaba ramane batuta-n cuie, filtru+montaj in Focsani.
                      Zambeste, maine poate fi mai rau!

                      Comment


                      • #26
                        Blaze2k. Montajul se face in locul de sub bord, producatorul aerotermei,valeo, nu a prevazut un loc pentru filtru sub grila de la stergatoare, aceasta fiind o improvizatie.
                        filtrul este de clio3 luat pe sub mana de la cineva dintr-un service, motiv pentru care nu costa intre 80 si 120 lei ca la magazin ci doar 60 lei.
                        poze nu am cu ce sa fac... Decat la o calitate execrabila din care nu iti dai seama de mare lucru.
                        filtrele sunt de calitate, as putea pune si filtre mai ieftine cum ar fi de man dar nu vreau sa am reclamatii de la clienti, daca vor filtru man sau cel cu crabon facut de zeropolution le fac montajul pe raspunderea lor.

                        poti intreba useri xew sau crisxx daca sunt multumiti de treaba facuta.

                        Originally posted by cory View Post
                        OK, trece-ma pe lista cu filtru+montaj (deci 100 ron, nu?). Banuiesc ca o sa mergi pe centura Focsaniului, ne putem intalni in parcare la Dedeman sau Interex (ambele sunt pe centura). O sa te sun pentru mai multe detalii, dar treaba ramane batuta-n cuie, filtru+montaj in Focsani.
                        oke. Deci tu vrei sigur. Astept telefonul tau.
                        Last edited by NerviiMei; 10 July 2008, 22:27. Reason: de aia
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • #27
                          Anul asta nu vii sa faci o baie la Marea Neagra?Daca vii ia si un filtru de polen cu tine si te contactez eu numai sa spui daca si cand vii.
                          Last edited by Cromatic; 10 July 2008, 19:29.

                          Comment


                          • #28
                            Am fost acum 2 sapt...Nu stiu daca mai ajung. Daca am drum, te anunt!
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • #29
                              Up..............................................In ca 2 zile pana plec prin tara!
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • #30
                                Am montat si eu la kAndrei ieri un filtru . Durata montaj 20 min , cu discutiile pe tema masinilor, 30 min .
                                Last edited by NerviiMei; 12 July 2008, 06:57.
                                B -X X - DDF x 2

                                :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google