[VAND] GPS Allview

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] GPS Allview

    Dupa cum spune si titlul vand GPS Allview, are harta IGO Europa si USA pe anul 2011 bluetooth compatibil cu telefoanele cu bluetooth pentru maini libere, vede poze si filme+alte facilitati care se vad in fotografii, modelul este 1101 BT.
    Display 4.3inch.
    Pret 350 RON.
    Attached Files

  • #2
    ofer 200 lei !

    Comment


    • #3
      Putin de tot tinand cont ca pentru a schimba harta originala care era veche cu IGO Primo +alt card de 2G deoarece originalul era foarte mic si nu aveau loc hartile pe el m-a costat 70 ron.

      Comment


      • #4
        Il dai cu 320?
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • #5
          Da il dau cu 320 si platesti tu transportul, daca esti hotarat trimite-mi pe PM datele pe care vrei sa trimit coletul.
          Coletul il trimit prin posta romana si nu cred ca o sa coste mai mult de 15 lei daca depaseste platesc eu ce e in plus. deci coletul va avea o valoare ramburs de maxim 335 ron daca e mai putin norocul tau.

          Comment


          • #6
            Pret 350 RON.
            Negociabil in limita bunului simt.

            Comment


            • #7
              Sal , de cat timp ai gps??
              http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

              Comment


              • #8
                Nu mai stiu sigur dar aproximativ cam 3 ani.

                Comment


                • #9
                  Am pe cineva , care este interesat ca cumpere un gps , dar faza e ca nu vrea sa il ia si dupa o luna 2 sa se strice, el arata impecabil in poze.
                  http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                  Comment


                  • #10
                    A fost pastrat bine si nu a fost folosit foarte mult, doar cand am avut nevoie sa gasesc o adresa fixa in alt oras, eu nu am avut nici un fel de probleme am schimbat doar harta la el deoarece era de aproximativ 3 ani si nu avea multe modificari facute in ultimii ani, IGO Primo este mult mai complex fata de harta lui, l-am folosit in ultimele saptamani de 3 ori deoarece a trebuit sa ajung in Constanta la o adresa s-a comportata impecabil la intoarcer l-am folosit pana la Medgidia, si pot sa spun ca in Constanta stie multe stopuri care sunt bagate in harta iar prin sate stie chiar si trecerile de pietoni dand semnal acustic cu 100 m innainte la adresa m-a dus la fix ce pot sa spun e ca in ultimul an a fost folosit doar de astea 3 ori ca sa fac probe cu harta IGO sa vad cum se misca nu l-as fi dat dar am pe telefon GPS care are tot IGO si merge foarte bine numai ca este alta versiune speciala pentru telefon asta m-a facut sa schimb si versunea de harta de pe GPS cu IGO deoarece am fost multumit de IGO de pe telefon.

                    Comment


                    • #11
                      salutare

                      un ultim pret?
                      ym! dorinu2005@yahoo.com
                      BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                      Comment


                      • #12
                        @doru ai Email.

                        Comment


                        • #13
                          leon`s mai scade din pret, si scade calumea caci acum iti iei un northcross de 5 inch fara harta inclusa (igo prime il pui cu 40 de lei) si GPS-ul nou cu garantie 2 ani costa 300 de lei cu livrare gratuita..

                          Considera-l un up si scade pretul...
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Pret 350 RON.
                            Transport inclus.

                            Comment


                            • #15
                              Pret 300 RON pana duminica, transportul il plateste cumparatorul.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google