Vand Toba Finala Sport Inox (stelco)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Toba Finala Sport Inox (stelco)

    Vand toba finala sport inox de la stelco cu silencer. nu e lovita, zgariata ruginita, etc...

    Momentan toba este pe masina, sambata o dau jos si o sa pun mai multe poze atunci, in poze se poate vedea cum vine pe masina.

    Pretul este 150 Ron nenegociabil.

    Pt detalii folositi forumul sau tel :
    0721.70.20.24

    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el
    Attached Files

  • #2
    salut...

    as fii interesat..... inainte sa o dai jos filmeaza putin cum se aude si pune si poze dupa ....

    multumesc anticipat
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • #3
      Originally posted by vyalli View Post
      salut...

      as fii interesat..... inainte sa o dai jos filmeaza putin cum se aude si pune si poze dupa ....

      multumesc anticipat
      toba am schimbat-o azi...din pacate nu am vazut postul si nu am apucat sa filmez....pozele o sa le pun maine. daca are silencerul pus nu se aude decat de la 3000 ture in sus, iar daca vrei tare ii scoti silencerul

      Comment


      • #4
        revin cu pozele promise...punctele de rugina care se vad sunt de la inelul de prindere dar nu am avut ce ce sa le spal, doar am sters-o cu o carpa uda si daca insistam mai mult se curatau
        Attached Files
        Last edited by goe_64; 14 January 2012, 14:30.

        Comment


        • #5
          o dai exact cu este in poza ????
          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

          Comment


          • #6
            da , cu tot cu rugina
            asa o aveam si eu , cu wd40 si sa curatat toata ! asta daca e din inox , dar se poate verifica cu magnetul

            Comment


            • #7
              @cata

              oricum sta sub masina nu conteaza frumusetea eu ma refeream daca o da asa si la colierul care tine toba ....eu vreau sa o iau si sa o trantesc pe masina
              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

              Comment


              • #8
                Originally posted by vyalli View Post
                @cata

                oricum sta sub masina nu conteaza frumusetea eu ma refeream daca o da asa si la colierul care tine toba ....eu vreau sa o iau si sa o trantesc pe masina
                o dau cum este in poza, cu inel si silencer

                Comment


                • #9
                  Vreau eu toba..spunemi cum facem sa ajunga la mine...tel meu ..0743048988 sau pe mess sebi8ta.astept un raspuns de la tine pe cele doua cai de comunicare.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by sebi8ta View Post
                    Vreau eu toba..spunemi cum facem sa ajunga la mine...tel meu ..0743048988 sau pe mess sebi8ta.astept un raspuns de la tine pe cele doua cai de comunicare.
                    sebi8ta m-a sunat vyali si ma intalnesc acum cu el...daca nu se fructifica te sun, dar momentan e rezervata pt el ca m-a sunat inainte. te anunt in seara asta ce fac. stima

                    toba s-a dat....se poate inchide, multumesc
                    Last edited by goe_64; 14 January 2012, 22:10. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      Toba a ajuns la mine

                      Multumesc goe pt ea si recomand......user serios.....


                      O seara buna
                      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                      Comment


                      • #12
                        se poate inchide topicul!!!
                        multumesc

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google