[CUMPAR] Set Stopuri Logan PH1

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR] Set Stopuri Logan PH1

    Doresc sa cumpar un set de stopuri in stare buna, fara sticla sparta, prinderi rupte sau alte probleme. NU conteaza culoarea semnalului. Poate sa fie si alb, si galben.

    Pret informativ 100 lei. As dori oferte de la cineva care sa le si trimita prin posta (daca vinde cineva din tara), si sa le poata ambala corespunzator ca sa nu se sparga pe drum.

    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    Salut, daca ai fi folosit functia search ai fi gasit stopuri in o groaza de anunturi... uite un link doar cu stopuri! Bafta!

    sigpic

    Comment


    • #3
      nu l-am cautat pentru ca pretul este cu mult peste cel la care m-am gandit eu. nu ma intereseaza noi!

      am o oferta, deocamdata se suspenda pana luni-marti.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        anunt valabil. astept oferte urgent.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          Stopuri

          Am eu un set de stopuri de vanzare, vopsite cu negru, ambele avand in zona inferioara cate o crapatura, dar nu intra apa si nu se aburesc. Daca se incadreaza in cerintele tale, astept un pm.
          Attached Files
          MiNnRuZ

          Comment


          • #6
            daca erau nevopsite ma interesau. vreau stopuri ca sa le dau la schimb pe altele (nu vreau sa le dau pe ale mele), si baiatul respectiv nu vrea decat stopuri stock.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              stopuri noi,nefolosite cu semnal alb am eu.. la 100/bucata

              Comment


              • #8
                am facut rost. se poate inchide, multumesc.
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google