Cumpar Mocheta Capitonaj Portbagaj Ph2!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Mocheta Capitonaj Portbagaj Ph2!

    Cumpar Mocheta Capitonaj Portbagaj Ph2 !
    contact:YM:selfish_fun,
    tel:0767950891

  • #2
    Si eu as cumpara cea de pe usa de portbagaj! am cumparat de ph1 ca ziceau ca e bun, dar nu merge!

    Comment


    • #3
      am montat eu de ph1 dar am lipito cu adeziv pentru ca la ph2 nu avem gauri in capota

      Comment


      • #4
        Nu face nimeni asa ceva?
        Ps:este vorba de capitonajul de pe usa portbagaj,sa nu se faca confuzii!

        Comment


        • #5
          Salut,mocheta portbagaj ph2-29 lei(clipsuri incluse).Prinderea se face cu clipsuri,nu se lipeste si nu se dau gauri suplimentare.
          Attached Files

          Comment


          • #6
            Salut Axscu da-mi cate date de contact,vrea sa fac si eu comanda!

            Comment


            • #7
              Mie clipsirule alea mijlocii nu-s destul de mari, si alea mari nu le pot baga ca am cablurile care ies exact prin gaura aia. si is prinse si in gaurile alea mici.. deci eu cred ca tre sa modific cablajul, sau il lipesc...

              Comment


              • #8
                !

                Am montan si eu mocheta si se aseaza bine,insa trebuie sa lipesc langa incuietoarea mocheta de tabla si nu am idee cu ce!
                PS:recomand axscu baiat serios!
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  @bbszilveszter-nu trebuie modificat cablajul si nu trebuie sa il lipesti,clipsurile mijlocii trebuie sa aiba putin joc altfel se smulg in caz ca portbagajul este plin si lovesc in capitonaj.In foto pusa de 93mrs se vede se vede montajul fara modificari.(pm)
                  @ 93mrs-mocheta este mai mare cu aproximativ 1,5 cm in jurul incuietorii datorita stantei din fabrica a tablei,taie cu un cuter capitonajul si va reveni langa tabla fara sa o lipesti.
                  (foto)
                  Attached Files
                  Last edited by axscu; 26 February 2012, 01:16.

                  Comment


                  • #10
                    Putina atentie si se aseaza perfect - am luat si eu si am si montat, chiar la prieteni, de la Axscu, toate mochetele.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google