[Vand] 4 Roti Iarna Michelin Alpin + 8 Vara Michelin

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Salut.
    Pune o poza cu DOT-ul anvelopelor de iarna si ce model sunt ,Alpin 3 sau 4?
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #17
      Salut ! nu am gasit nicaieri scris DOT pe ele . Sub "Alpin" exista un 3 , presupun ca sunt Alpjn 3. Prefer ca cineva sa vina sa se uite la ele (fara nici un fel de obligatie ) si sa decida daca le cumpara sau nu . Prin curier nu trimit decat cu plata in avans a transportului . Ar trebui sa te uiti si ce pret au ele in magazin . Au costat in jur de 2000 de ron in luna Oct.

      Comment


      • #18
        Au costat in jur de 2000 de ron in luna Oct.
        Adica 500 lei anvelopa? Maxim 400 lei a fost o anvelopa. Alpin 4. Daca sunt Alpin 3, sunt modelul precedent.

        Comment


        • #19
          poate se refera omul cu tot cu jante, dar oricum e mult si asa pentru ca jantele nu par noi
          una peste alta suma se poate negocia si poti face o afacere foarte buna, eu personal daca mi se ivea oferta asta in septembrie cand am luat jantele de aliaj pentru vara si anvelope de iarna, optam pentru astea si ramaneam cu table si iarna si vara
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • #20
            Set complet de 4 roti+4 anvelope se poate sa fi costat 2000 de lei, dar nu Alpin A3, ci A4.
            Pai un Alpin A 4 acum se vinde de nou cu 300 de lei bucata, iar o janta de origine e 150 de lei.

            A3 nu cred ca au DOT de 2011.

            Produsele sunt folosite, nu conteaza ca mult sau putin, ci ca nu sunt de pe raft.
            Last edited by mr.K; 15 February 2012, 13:24.

            Comment


            • #21
              Salut.
              Cauta ca trebuie sa aibe acel indice,care indica fabricarea anvelopelor.
              Saptamana/an
              Numai bine.
              ps:o poza ,face cat o mie de cuvinte
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • #22
                Imi cer scuze pentru intarzierea cu care raspund . Am intrat destul de rar pe net din cauza programului si imi mentin parerea( cineva interesat ,garantat va discuta detaliile la telefon si va veni sa vada rotile / anvelopele ). Ma abtin sa mai scriu din nou ca au si jenti (cele de iarna) . Nu par noi ? nici un fel de problema cu 600 de lei va cumparati jenti noi , cu 3-400 de lei/buc anvelope noi , eu tot ce vand aici sunt second hand , cu pret de second .
                Multumesc pentru interesul afisat !

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Augustin-Yng View Post
                  Salut.
                  Cauta ca trebuie sa aibe acel indice,care indica fabricarea anvelopelor.
                  Saptamana/an
                  Numai bine.
                  ps:o poza ,face cat o mie de cuvinte
                  Salut.
                  Poti raspunde la ce te-am rugat si eu mai sus putin?
                  Numai bine.
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • #24
                    Salut ! te am in vedere , doar ca sunt foarte ocupat . Sanatate !
                    Last edited by 77sky; 19 February 2012, 00:28.

                    Comment


                    • #25
                      Nu am gasit nicaieri inscriptia DOT . Cele de vara nu mai sunt . In cazul in care este cineva interesat de ele astept sa ma sune . Multumesc anticipat !
                      Attached Files

                      Comment


                      • #26
                        iti dau un indiciu ... in ultima poza apare ceva cu PP2X intr-un chenar ... uitate pe partea cealalta a anvelopei dupa un chenar de genul aluia. Trebuie sa scrie ceva gen 2403 .. 3410 .. 1111 ( primele 2 sunt Saptamana, ultimele 2 sunt Anul de fabricatie). Bafta la vanzare!
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Merci ! valabil ...

                          Comment


                          • #28
                            Up ! valabil ...

                            Comment


                            • #29
                              Pai pana nu pui dot-ul nu cred ca o sa reusesti sa le vinzi... nu degeaba insista toti cei de mai sus!
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Un Michelin Alpin A3 (asa cum sunt ale tale )nou e in jur de 300 ron .Care e afacerea daca tu le dai cu 300 ron /buc cu tot cu jante ? Sunt vreo replica de prin republica Moldova sau care e faza ?? Daca nu pui DOT-ul nu se risca nimeni !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google