Vand Senzori De Parcare Universali La Super Pret

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    am un set de senzori care sunt dispus sa il dau cu 65 ron transport inclus,deoarece unul dintre senzori este putin diferit,se poate vedea in poza cel din partea stanga,dar cand vin montati pe masina nu se mai observa
    Attached Files

    Comment


    • #47
      up...........

      Comment


      • #48
        Originally posted by faithles View Post
        am un set de senzori care sunt dispus sa il dau cu 65 ron transport inclus,deoarece unul dintre senzori este putin diferit,se poate vedea in poza cel din partea stanga,dar cand vin montati pe masina nu se mai observa
        Salut !
        Sunt eu interesat de acel set......poti sa imi pui mai multe poze pe PM.....multumesc.
        CL 93 TAV

        Comment


        • #49
          salut,am pus poze aici
          Attached Files

          Comment


          • #50
            Salut,
            Sunt și eu interesat dacă ai/aduci alte culori.
            Mulțumesc.

            Comment


            • #51
              As fi si eu interesat de un set dar vreau sa stiu de la ce distanta detecteaza(minim-maxim), daca dau erori la frig sau cald, daca se strica un senzor se pot achizitiona si separat si daca detecteaza si din colturi( adica nu perpendicular pe perete). Ms.
              Toata lumea se plinge ca nu are memorie, dar nimeni nu se vaita ca nu are logica.

              Comment


              • #52
                Vă răspund eu la câteva întrebări, pentru că am mai montat astfel de senzori și chiar folosesc ocazionali un set.
                Iarna, pe gerurile alea mari au mai dat erori, dar au fost rare. Mai puțin de 10 erori pe toată perioada iernii, în condițiile în care senzorii și mașina au fost folosiți zilnici.
                La cald, nu am auzit de erori.
                Distanța de funcționare este între 2m (?) și 20 sau 30 de cm. ÃŽn funcție de cum sunt montați pot detecta și în proximitatea lateralului autoturismului (10-20-30 de cm, în funcție de cum sunt montați, după cum am zis).

                La restul întrebărilor nu vă poate răspunde decât inițiatorul topicului.

                Comment


                • #53
                  salut,momentan nu mai am decat setul de mai sus de la postul 46,urmeaza sa mai aduc,separat nu am dar se gasesc in alta parte,eu nu am avut probleme sa imi dea eroare decat daca se afla zapada pe ei

                  Comment


                  • #54
                    Sa ma anunti si pe mine cand mai aduci. Am vb. telefonic saptamana trecuta. Urma sa te sun maine, sa-mi dai un set de senzori.

                    Comment


                    • #55
                      ok,pe la jumatatea lunii viitoare mai aduc

                      Comment


                      • #56
                        E ok. La telefon ziceai ca mai ai. In fine. Astept, dar te rog sa ma anunti si pe mine. Mersi mult.

                        Comment


                        • #57
                          aveam cand am vorbit la telefon dar intre timp i-am dat pe toti,inclusiv setul de mai sus de la postul 46,luna viitoare cand aduc o sa anunt pe toata lumea

                          Comment


                          • #58
                            Au ajuns si la mine senzorii, cam greu cu sarbatorile, totul este ok.
                            Multumesc!

                            Comment


                            • #59
                              Salut, astept un pm cand mai primesti senzori. ms

                              Comment


                              • #60
                                salut,la jumatatea lunii viitoare aduc,atunci o sa anunt pe toti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google