Vand Cromurile De La Bara Fata Ph1

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Cromurile De La Bara Fata Ph1

    dupa cum spune si titlul vand cromurile bara fata , fara indoituri , nota9/10 , nu au picioruse rupte sau semne de brutalitate

    150 lei neg
    Attached Files
    sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

  • #2
    Pai iti zic eu cam de ce nu le vrea nimeni: pentru ca atat e posibil sa coste noi, iar pe forum, elementele astea se doneaza sau se vand cu 10-15 lei.
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • #3
      iti ofer 30 lei....Am una lovita si vreau sa o schimb !
      "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

      Comment


      • #4
        150 de lei?
        Eu le-am dat de pomana...
        Aici se presupune ca suntem ''intre prieteni'', nu sa ne inselam unul pe celalalt.
        sigpic

        Comment


        • #5
          dute si iale u cu 15 lei ) eu am 150 lei numai pe cel de jos:P
          sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

          Comment


          • #6
            Mai da le in kako.... de bare....pai cu 200 lei cumperi bara fata completa second-hand....si cred ca noi nu sunt mai mult de 100 lei amandoua....
            "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

            Comment


            • #7
              sa inchida un moderator topicul asta.

              Comment


              • #8
                modelul nou de V este 80 ron la reprezentanta(cel cu liniute pe el)
                celalalt........nustiu
                spor la vanzare

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Horica-18-JHC View Post
                  dupa cum spune si titlul vand cromurile bara fata , fara indoituri , nota9/10 , nu au picioruse rupte sau semne de brutalitate

                  150 lei neg
                  fara indoituri zici? vreu inca 2-3 poze la acest V din mai multe unghiuri
                  Attached Files
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #10
                    Bine Cristi ! Se observa deja ca sunt deformate ,cel putin cel de jos....imi luam tepa daca le cumparam....Inchide discutia asta !
                    "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

                    Comment


                    • #11
                      Eu credeam ca este un forum unde sa ne ajutam nu sa ne fraierim unii pe altii macar asa din respect.
                      Nu-i frumos, in loc sa fim o societate unita ne dam in cap ...
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #12
                        thread-ul asta nu cred ca isi are rostul...nu cred ca ofera nimeni mai mult de 80 lei pe acele cromuri mai ales ca sunt sh...mi se pare ca sunt si indoite bafta
                        MY CLA

                        Comment


                        • #13
                          Nu se mai vand ca vad ca a-ti inceput deja sa deviati de la subiect!! Cristi daca esti interesat lasa=mi pm

                          rog un operator sa inchida acest thread
                          sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

                          Comment


                          • #14
                            noi nu incercam sa-ti stricam tie vanzarea doar ca le dai exagerat de scump...fara suparare asta-i adevarul
                            MY CLA

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Horica-18-JHC View Post
                              Nu se mai vand ca vad ca a-ti inceput deja sa deviati de la subiect!!
                              rog un operator sa inchida acest thread
                              "Operatoru' " v-a luat jucaria, daca nu ati fost cuminti si l-ati suparat pe coleg
                              Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google