Vand Kit Franare Pentru Puntea Spate Logan Berlina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Kit Franare Pentru Puntea Spate Logan Berlina

    Vand kit franare pentru puntea spate logan marca TRW, kit-ul este nou, nemontat pe masina, si contine :
    -Saboti de frana
    -Cilindri receptori de frana
    -Mecanisme de reglare automate
    -Arcuri de retragere
    -Arcuri de mentinere a sabotilor
    -Vaselina speciala sistem franare
    La magazinele de piese auto doar sabotii TRW costa 185 lei, fara arculete si fara mecanisme de reglare.
    Il vand deoarece l-am cumparat pentru masina mea si nu se potriveste deoarece este pentru logan berlina si eu am un logan VAN 1.5dci...Cei de la care l-am comandat\cumparat mi-au gresit codul cu toate ca le-am trimis un mail cu copie dupa certificat, iar acum nu mai vor sa il schimbe deoarece au invocat faptul ca l-am achizitionat acum 5 luni si ca e prea mult timp de atunci...Am ales TRW deoarece sunt foarte multumit de cum franeaza masina de cand am schimbat discurile fata tot TRW.


    Eu am dat 604,99 lei pe kit + transport...Se vinde cu 440 lei negociabil...Pentru detalii dati PM...Trimit si in tara, costul curierului fiind suportat de catre cumparator...
    Attached Files

  • #2
    valabil...

    Comment


    • #3
      valabil...

      Comment


      • #4
        valabil...

        Comment


        • #5
          up...negociabil...

          Comment


          • #6
            doar saboti de frana, la ce pret?
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • #7
              300 lei cu tot cu arculete, sisteme de autoreglare, sisteme de prindere, vaselina speciala care elimina scartzaitul acela enervant prezent la toate logan-urile...Separat nu le dau, adica doar sabotii, asta insemnand sa le desfac si sa raman cu o mana de arculete si suruburi...In timp acele arculete isi pierd din eficacitate sau pur si simplu se deterioreaza sau detensioneaza, la masina mea a trebuit sa cumpar altele noi ca astea nu se potriveau, ale mele fiind la o dimensiune mai mare...am mai pus si niste saboti de la autospeed care sunt niste facaturi, scartzaie la franare de zici ca au numai fier in compozitie...am iesit f prost din afacerea asta, am dat o caruta de bani pe trw-uri si a trebuit sa pun niste piese net inferioare...ieftin si prost...aaa si inca ceva am avut surpriza sa constat ca aveam si un piston blocat pe care a trebuit sa il cumpar...

              Comment


              • #8
                valabil...400lei negociabil

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google