[Vand] Dacia Logan 1.4 - Ambiance

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Dacia Logan 1.4 - Ambiance

    Se vinde Dacia Logan, model ambiance, 1.4(75cp) benzina.

    22800 km. Rulata doar in oras si tinuta in garaj.
    Nu are incidente, este intretinuta, si are un singur proprietar.
    Geamuri electrice fata, servodirectie, airbaguri, radiocasetofon. Nu e o masina cu pretentii, dar isi face treaba.

    Pret: 2900 euro usor negociabil.
    Locatie: Timisoara.

    Telefon: 0720109235
    Fulvius Ighisan
    Attached Files

  • #2
    Anul ar fi zis multe
    sigpic

    Comment


    • #3
      Salut.
      Dupa modelul capotei spate e pina in 2007.Deci intervalul ar fi 2004-2006[decembrie].
      Masina arata bine.Totusi cred ca e modelul preferance.[are servo si geamuri electrice fata]
      Numai bine.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • #4
        Este Preference... are airbag-ul in dreapta iar dotarile sunt fix de Preference. Totusi bara fata nu are calandrul vopsit decat la versiuni mai mari de Laureate si asta decat dupa 2006 (parca). Masina arata bine si pare destul de ingrijita. Curiozitatea mea are legatura cu bara fata, este cea venita din fabrica cu aceasta masina?
        "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
        Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

        Comment


        • #5
          Am vrut si eu sa zic de bara fata,dar .....am lasat-o balta
          Probabil a fost schimbata cu alta de pe o versiune superioara.M-as mira sa fi venit din fabrica cu bara vopsita.
          La cum arata masina pretul este OK.Cu toate ca la vechimea masinii[peste 6 ani,garantat] km sunt foarte putini.
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • #6
            arata bine masina, imi plac husele, sunt ceva originale sau din piata universale?
            Logan laureat 1.2

            Comment


            • #7
              Pot fi de pe husepunctro.Masina intradevar e preferance.Recunosc fetele de usi(PARTEA TEXTILA).Spor la vanzare!
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • #8
                Imi cer scuze, asa este. E modelul Preferance, iulie 2006.

                Bara din fata si calandrul au fost inlocuite, deoarece masina a fost frecata usor in parcare pe partea fata, si la momentul respectiv avea full casco. Si s-a decis inlocuirea pieselor integral. Husele sunt comandate de pe husa-auto.ro au fost vreo 800 ron.

                Masina e ingrijita si are asa putini km deoarece a folosit-o tatal meu doar pentru drumuri servici acasa. In familie mai e o masina, un ford focus, folosit de mine in principiu pentru drumuri externe. Imi cer scuze pentru confuzia ambiance/preferance.

                Comment


                • #9
                  Astept persoane interesate (exclus intermediari si bisnitari care imi oferiti 2200 ca sa o revindeti apoi).

                  Comment


                  • #10
                    S-a vandut, se poate inchide. Multumesc frumos.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google