[CUMPAR] Tapiterie Logan Model 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR] Tapiterie Logan Model 2011

    Cumpar tapiterie de logan berlina 2011,modelul din pozele de mai jos:
    Attached Files
    Last edited by 77sky; 1 April 2012, 10:35.

  • #2
    Ofer 220 lei pe tapiterie.

    Comment


    • #3
      uite aici : http://www.loganclub.ro/forum/schimb...if-t40817.html
      intreaba, poate o si vinde!

      Comment


      • #4
        Stiu i-am trimis 3 PM-uri dar nu mi-a raspuns. Nu cred ca e interesat pentru ca eu am tapiterie de preferance.

        I-am trimis PM -uri cu faptul ca cumpar doar tapiteria, sau ca fac schimb ca eu am tapiterie de preferance dar el nu mi-a raspuns.
        Asa ca astept oferte aici, daca oare are cineva asa ceva.
        Last edited by Raoulemilian; 1 April 2012, 11:32. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          daca cautai mai bine gaseai....

          Comment


          • #6
            Stiu ma omul ala nu mai vinde ca am vorbit cu el. Asa ca astept in continuare oferte,poate aduce cineva.

            Comment


            • #7
              Mai bine imi cereai dreptul sa folosesti pozele postate de mine...
              Just Hold Onnnnnn....

              Comment


              • #8
                Vod00 , hai sa iti explic si tie ca sa mai inveti un pic cum se foloseste un forum.

                1. Cand postezi orice poza de orice natura pe un forum public cum e loganclub.ro/forum , poza automat capata sigla WWW.LOGANCLUB.RO , e un forum public NU privat deci prin simplul fapt ca ti-ai postat pozele pe forum ai fost de acord ca si ele sa fie facute publice. Nu trebuie sa iti ceara nimeni acordul sa foloseasca o poza publica pe un forum public doar pentru ca te numesti Vod00 sau mai era unu cu un logan rosu cu badboy look, am un sfat, daca vrei sa nu iti foloseasca nimeni poza, nu o mai posta.

                2. Si la un search pe google o sa apara pozele tale, care pot fi folosite si de Gigi Dumvrava Mica din satul Ghiortani.

                Te salut cu respect

                UP de la mine
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Se poate inchide. Nu am cumparat dar o sa fac la cineva o tapiterie,in Constanta,ma costa 350 lei.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google