Cumpar Ornament Consola Centrala Logan Pe Negru

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Ornament Consola Centrala Logan Pe Negru

    Are cineva de vanzare ornamentul consolei centrale de logan pe negru cu gaura pentru butnul de aer conditionat? astept oferte.

  • #2
    Nu are nimeni?

    Comment


    • #3
      Si pe mine ma intereseaza unul. Loganurile cumparate din Ungaria (versiunile mai ieftine) stiu ca au consola neagra.
      Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

      Comment


      • #4
        Baieti....Mai bine va dati consola jos(e simplu) si puneti autocolant negru pe ea. ;) cel mai bine si iesiti si mai ieftin . Pa pa

        Comment


        • #5
          Originally posted by bz_26_zzz View Post
          Baieti....Mai bine va dati consola jos(e simplu) si puneti autocolant negru pe ea. ;) cel mai bine si iesiti si mai ieftin . Pa pa
          exact asa am facut inainte sa citesc postul tau dar iese foarte urat. Autocolantul nu se muleaza bine pe cercurile de la aer conditionat, de la ventilatie etc si mai sunt si desenele in relief de la reciclarea aerului.

          Comment


          • #6
            Consola neagra dupa cate stiu nu are decupat modul de recirculare aer .....Aceasta consola se afla pe VAN-ul cel mai ieftin ( nu are recirculare aer )
            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by bciprian82 View Post
              exact asa am facut inainte sa citesc postul tau dar iese foarte urat. Autocolantul nu se muleaza bine pe cercurile de la aer conditionat, de la ventilatie etc si mai sunt si desenele in relief de la reciclarea aerului.
              punte te rog 1 poza cu consola ta cu autocolant. Mersi

              Comment


              • #8
                Originally posted by bz_26_zzz View Post
                punte te rog 1 poza cu consola ta cu autocolant. Mersi
                din pacate nu pot pune poza pt ca nu i-am facut ieri si cand am vazut ca arata rau am luat autocolantul jos
                Last edited by bciprian82; 28 May 2008, 15:32.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by bciprian82 View Post
                  Are cineva de vanzare ornamentul consolei centrale de logan pe negru cu gaura pentru butnul de aer conditionat? Astept oferte.
                  Da consola jos si cumpara de la piese auto un spray negru si o vopsesti u.
                  2004 Dacia Logan 1.4MPi
                  2006 Dacia Logan 1.5dCi
                  2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                  Comment


                  • #10
                    Da o dai cu premier inainte
                    sigpicMy ride

                    Comment


                    • #11
                      Sau cu sprit khit o mai poti da sa se prinda bine vopseaua.

                      LE: Daca ai nevoie iti dau io un pic de sprit khit.
                      2004 Dacia Logan 1.4MPi
                      2006 Dacia Logan 1.5dCi
                      2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                      Comment


                      • #12
                        Si sa iei negru mat arata mai bine decat din ala lucios.

                        Comment


                        • #13
                          Nu enevoie de plastic primer si nici de sprit-chit. Doar matuita cu hartie abraziva de 800 sau 100 sub apa si vopsit cu negru mat. Ieseperfect, daca te pricepi putin la vopsit. Si vopseaua rezista f. Bine (initial griul deschis, tot vopsea este)
                          GL-22-TOF

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google