Vand Silueta LOGAN

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Silueta LOGAN

    Vand silueta logan,din material special pret 15 ron bucata
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 8 April 2012, 22:16.

  • #2
    Originally posted by mihaineb View Post
    ...din material special...
    poti te rog sa definesti "material special"?
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      15 ron ? ...

      Comment


      • #4
        da Loganu 15 Ron buc...crististreulea materialul este gen Carbon dar seamana ff mult cu aluminiu. momentan costa 15ron bucata...mentionez faptul ca materialul costa ff mult la fel si aparatul. pe Viitor pretul va creste. Anuntul este valabil doar pentru Bucuresti

        Comment


        • #5
          bun pret. e chiar convenabil.
          15 lei 10 bucati sau cum ai zis ?!
          My Ride ! B - 29 - TmT

          Comment


          • #6
            lol 15Ron Bucata !!!

            Comment


            • #7
              eram sarcastic !
              mi se pare exagerat de mult pentru un sticker de...cativa cm.
              nici macar dimensiunea nu ai precizat-o,dar nu ai uitat sa spui k este material special )
              mai lasa la pret...
              My Ride ! B - 29 - TmT

              Comment


              • #8
                pe Viitor pretul va creste
                Poftim? . E mult rau de tot... 22 de lei cu tot cu transport?? EXAGERAT!

                Comment


                • #9
                  nu trimet valabil doar in bucuresti iar..pretul este ff corect are in jur de 5 com latime cine vrea cumpara cine nu doar se baga in seama si se uita

                  Comment


                  • #10
                    Siluete de sirene marine nai?) glumeam si eu,.as fi interesa de un stiker da dac zici ca nu trimiti......

                    Comment


                    • #11
                      jambon daca ai vreun prieten prin buc si drum iti dau cu mare placere din pacate nu am timp sa trimet.

                      Comment


                      • #12
                        mai taiee din pret, dal dreeeaquluii
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • #13
                          Nu tai din pret pt e de munca...ca sa faci asa ceva nu e simplu asa cum spuneti voi de zici ca tai cu foarfeca si plus de asta materialul este super tare. Nu Va oblig sa cumparati,cine vrea cumpara cine nu asta e.demonhunter pt 5 litere DACIA parca costa 15ron mult mai simplu de facut si materialul este mult mai ieftin.

                          Comment


                          • #14
                            ori ce material ai folosi el se taie la un aparat numit "cutter plotter" nu stiu ce este greu de taiat cand aparatul isi face treaba singur.

                            Comment


                            • #15
                              Ar trebui sa precizezi si faptul ca :

                              1. Grafica pentru acest sticker este facuta de mine...

                              2. Materialul "special" nu este nici pe departe asa de special...

                              3. Este realizat pe cutter plotter sau in cel mai rau caz pe router (daca este facut din tabla subtire cu dublu adeziv, ceea ce nu este valabil ca este cu folie de transfer)

                              4. Pretul este exagerat...Un pret corect este de cca 2...3 lei din autocolant de care o fi el...

                              5. Mi-ai cerut grafica ptr a fi sigla unui club auto, cu tema logan (Pot posta discutia de pe mess.)


                              P.S.: Nu am postat din reavointa...doar ca o clarificare. Una peste alta...iti doresc succes la vanzare.

                              Last edited by crististreulea; 9 April 2012, 13:40.
                              e-mail: office@stickere.info

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google