Vand Silueta LOGAN

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    upsss!!!!!

    Comment


    • #17
      chiar ca upsss...))
      totusi este exagerant pretul..la bani aia imi iau autocolant pentru stalpi de la alex,care pot spune ca e meserias in autocolant..in fine..bafta la vanzare..
      Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
      Cine este interesat ma poate contacta pe privat
      sigpic

      Comment


      • #18
        hai ma baieti nu fiti rai omu a transpirat cand a muncit la "sablon" ( "drept de autor" ... el fiind om serios nu stie termenul ) dupa care a cumparat Cutter Go/On (de la Bricostore) si a decupat.
        Rezultatul? a iesit un sticker de nota 10 care costa doar 15 lei ( 2 lei materialul + manopera 13 lei).

        haideti repede sa comandam "pe Viitor pretul va creste". aici se referea la pletul la manopera.

        Comment


        • #19
          Originally posted by alexyno View Post
          Ar trebui sa precizezi si faptul ca :

          1. Grafica pentru acest sticker este facuta de mine...

          2. Materialul "special" nu este nici pe departe asa de special...

          3. Este realizat pe cutter plotter sau in cel mai rau caz pe router (daca este facut din tabla subtire cu dublu adeziv, ceea ce nu este valabil ca este cu folie de transfer)

          4. Pretul este exagerat...Un pret corect este de cca 2...3 lei din autocolant de care o fi el...

          5. Mi-ai cerut grafica ptr a fi sigla unui club auto, cu tema logan (Pot posta discutia de pe mess.)


          P.S.: Nu am postat din reavointa...doar ca o clarificare. Una peste alta...iti doresc succes la vanzare.


          am dat quote la mesajul asta ca e MAXIM!
          sigpic

          Comment


          • #20
            Ce rai sunte-ti . S-a dus draq taraba omului ...
            sigpic

            Comment


            • #21
              poti sa vinzi o margica cu 1000$. nu exista legi care sa-ti interzica. Important e sa gasesti fraierii care sa o cumpere...
              My ride

              Comment


              • #22
                In viata reala nu exista, dar pe forumuri, da.

                Ia cititi ce scrie la pct. 8 din Regulament anunturi:
                8. Nu agreem preturi mai mari decat pe piata sau oferte de produse care nu se aseamana descrierii din thread-ul de vanzare."Teparii" vor fi penalizati.Inainte sa postezi cauta pe un motor de cautare pretul real al produsului.Aceasta regula este valabila si pentru cumparator dar si pentru vanzator.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Niki B View Post
                  In viata reala nu exista, dar pe forumuri, da.

                  Ia cititi ce scrie la pct. 8 din Regulament anunturi:

                  Ce sa faci..."e grele si astea cu regulamente"...
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • #24
                    parca era unul care intreba pe threadul lui Alexyno si intreba daca se pot face asemenea stickere si spunea ca vrea 50-60 buc
                    I changed her oil , she changed my life
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Ce abereaza ala ca iam cerut eu sigla ai prob cu capu baiatule... ROG INCHIDETI ANUNT NU MAI VAND LE PASTREZ PENTRU MINE !!

                      Comment


                      • #26
                        Pune-le pe masina ca iti da cate 2 cai in plus .

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by mihaineb View Post
                          Ce abereaza ala ca iam cerut eu sigla ai prob cu capu baiatule... ROG INCHIDETI ANUNT NU MAI VAND LE PASTREZ PENTRU MINE !!

                          Esti constient ca daca Alexyno ne arata conversatia cu tine, in care apare ce a zis meriti un mare BAN, cel putin un report de la mine ai sigur.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            am citit si eu de la inceput discutiile si nu cred ca Alexyno minte cu ceva, nu avea nimic de castigat, deci eu zic sa se inchida " taraba ".
                            Off topic - Paste Fericit tuturor alaturi de familii si cei dragi !
                            Numai bine!
                            "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google