Vand Jante RH 4x100/15 ET25

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Jante RH 4x100/15 ET25

    Dupa cum spune si titlul vand jantele de pe Loganul meu MCV cele din poza ..sunt marca RH jante achizitionate de noi din Timisoara cu suma de 1750ron + Transportul lor....eu le dau la 1200 ron pret care Nu este Negociabil.jantele sunt impecabile....pretul de 1200 ron este doar ptr. jante...gumele le dau separat daca vrea cineva neaparat ..dar din pacate un cauciuc a fost vulcanizat are petec interior-exterior din cauza ca sa ciupit .
    Attached Files
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

  • #2
    on topic : frumoase jantele,ce gume ai puse pe ele?
    off topic : de unde ai luat proiectoarele alea uriase ?
    Last edited by faraonw; 15 April 2012, 20:12.
    Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
    Cine este interesat ma poate contacta pe privat
    sigpic

    Comment


    • #3
      Gumele sunt niste Fulda 195/60/15 cumparate anu trecut in iulie
      Proiectoarele au fost achizitionate acum 5 ani ...dar deja nu le mai am ..au ajuns la un coleg ..nairod....care le are montate la el..ceva custom..iar eu am achizitionat altele dar dreptunghiulare..care urmeaza sa le montez in functie de vreme...

      Inca sunt la vanzare....pret 1200 ron !!!
      Last edited by sebi8ta; 18 April 2012, 18:22. Reason: Automerged Doublepost
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #4
        up cu jantele....pretul ramane acelasi 1200 ron...
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • #5
          up cu jantele....pretul ramane acelasi 1200 ron...

          up cu jantele....pretul ramane acelasi 1200 ron...
          Last edited by sebi8ta; 26 April 2012, 02:17. Reason: Automerged Doublepost
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • #6
            up cu jantele....pretul ramane acelasi 1200 ron...

            Mentionez ca daca cumparatorul le doreste in alta culoare le voi revopsii in culoarea dorita de cumparator...
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google