Cumpar Dacia Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Dacia Logan

    Asa cum spune si titlul,doresc sa achizitionez o Dalcia Logan ; prefer motorul de 1.4 MPI,nivel minim de dotare Preference.
    Ca si an de fabricatie, 2006 - 2009. Buget : 3.500 de euro.
    Cu stima...si o duminica placuta in continuare .

  • #2
    An de fabricatie 2005 nu te intereseaza?

    Comment


    • #3
      post gresit

      Comment


      • #4
        am eu un logan din 2005 noiembrie laureat ,60.000 km,alarma,inkidere,aer,oglinzi el si inklzite,gemuri el fata,jante KM,gume all season,lumini skimbate in bord,plafoniera,consola,arcuri sport 35mm,stopuri tuning,folie autorizata geamuri spate si luneta,parasolar din folie,toba sport cu silencer,senzori parcare spate,audio alpine plus twettere,pleoape,merge si arata bine,albastru egee,eleron portbagaj,sapk luneta,protectii la aripi,resoftata [7cp],plasa in bara fata...ETC!pret:3500 E ! daca te intereseaza da mi un P.M., o zi buna!
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • #5
          am eu logan 1.4mpi 2007 ,ac ,directie,geamuri electrice fata, bari vopsite in culoarea caroseriei, oglinzi prestige incalzite, jante aliaj+jante cu cauciucuri de iarna...etc,pret 3800eur.tel 074111422

          0741114222
          Last edited by bandoi; 15 May 2012, 14:54. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            Originally posted by mielu View Post
            An de fabricatie 2005 nu te intereseaza?
            Ti-am trimis PM.
            Astept si alte oferte .

            Comment


            • #7
              are un prieten un logan 1,4 laureat cu 68000km culoare verde pret 3500e negogiabil

              Comment


              • #8
                ti'am trimis si pm..la bani aia iti pot oferi alta masina daca te intereseaza
                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                sigpic

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google