Cumpar Dacia Logan 1.4 Sau 1.6

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Dacia Logan 1.4 Sau 1.6

    Salutare, dupa cum vedeti din titlul topicului doresc sa cumpar o Dacia Logan.

    -An minim fabricatie: 2007
    -Km maxim admisi reali 85.000
    -A/C obligatoriu
    -Sistem siguranta airbag
    -Servodirectie
    Nu doresc ca masina sa fi suferit accidente. Doresc ca vopseaua sa fie cea originala.
    Pretul pe care il pot oferi este intre 3000 si 3500 de euro. Cumpar masina doar de la proprietar, cei care se ocupa cu cumpararea si revanzarea masinilor sa ocoleasca acest anunt. Cer si ofer seriozitate.
    Nu ma deplasez in afara Bucurestiului.


    Contact: 0741064146 sau id mess: alexandruiuliusandrei

  • #2
    am eu logan 1.4 mpi alb cu ac si altele 3800eur tel 0741114222, unic proprietar 2007

    Comment


    • #3
      Salut, esti tu proprietar in cartea masinii sau o ruda/cunostinta? Avariata vreodata? Da-mi te rog mai multe detalii despre masina. Mersi frumos.

      Comment


      • #4
        da eu sunt proprietar in carte , primul si singurul proprietar ,are geamuri electrice fata ,oglinzi electrice de prestige cu capac in culoarea masinii,proiectoare , aer conditionat , bari vopsite in culoarea masinii ,dirctie asistata,airbag sofer+pasager, mp3 player ,jante aliaj+jante tabla cu cauciuciuri iarna, bara fata de mcv.nu are accident , 75000km reali,an 2007 sept.Accept orice fel de test ,oriunde si oricand.daca vrei detalii mai multe suna, nu prea stau pe net.
        Last edited by bandoi; 18 May 2012, 14:28.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google