[Vand] 4 Anvelope Yokohama Iarna 185/65/R15 88T

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] 4 Anvelope Yokohama Iarna 185/65/R15 88T

    Cum spune titlul , imi vand gumele de iarna deoarece intentionez sa imi achizitionez unele noi . Este vorba de 4 bucati Yokohama 185/65/R15 88T DOT2005 in stare buna , mai au carne cam 4 mm , eu zic ca 2 ierni mai merg.Nu sunt taiate sau cu galme , o firma exceptionala , de cand le am, nu am ramas nici macar odata blocat in zapada , probabil tot pe firma asta voi opta la urmatorul set..

    Pret : 200 RON negociabil

    Atasez si niste poze..
    Attached Files
    Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

  • #2
    am avut si eu un set confirm spusele amului , considera un up !

    Comment


    • #3
      ...............mai au carne cam 4 mm , eu zic ca 2 ierni mai merg.
      Conform legii (minim 4 mm adancime profil la anvelopele de iarna) nu mai merg cat zici tu. O fi pretul mic, dar sa dai niste bani doar sa bifezi ca ai anvelope de iarna....

      Comment


      • #4
        astea sunt bune sa le iei o vara ... solutie de compromis pentru 4,5 luni de caldura apoi sa schimbi gumele de tot
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • #5
          Nu va contrazic , dar nu toata lumea isi permite sa dea bani pe un set nou de gume.Pentru cineva care nu prea iese din oras iarna sunt bune , am vazut atatia care toata iarna au avut gume de vara , eu le dau ca mai ies din tara pe timpul iernii , ca daca nu aveam drumuri in afara le tineam eu. De aceea le-am pus si pret negociabil , daca cineva le vrea bine , daca nu asta e.

          Numai bine!
          Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

          Comment


          • #6
            Valabil .. 200 RON (150 RON pt cine le cumpara)
            Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

            Comment


            • #7
              Valabil.. 150 RON (100 RON pt cine le cumpara)

              Se poate inchide ! S-au dat ca painea calda.
              Last edited by Raulissimo; 27 May 2012, 21:36. Reason: Automerged Doublepost
              Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google