Ornamente Cromate Logan Ph1

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ornamente Cromate Logan Ph1

    Buna. Cumpar ornamentele cromate de pe bara fata logan ph1. Detalii mai multe aici pe forum sau PM. Multumesc.
    Attached Files

  • #2
    pe cel de sus ti-l dau eu ,am 2 eu miam pus bara de mcv si nu mai merge pe ea 40lei a stat pe masina 3 luni.daca esti interesat 0741114222

    Comment


    • #3
      sal

      eu partea de jos am dat-o azi, mai am si eu partea de sus, oferta pe pm.

      Comment


      • #4
        Daca ar fi si o poza si un pret ar fi mai bine. Nu le vreau zgariate, indoite.....

        Comment


        • #5
          partea de jos ii fac maine o poza si o pun pe net, daca iti place ne intelegem

          Comment


          • #6
            Astept poza cu partea de jos si o sa ma decid si asupra partii de sus la unul din cei doi colegi. Merci.

            Comment


            • #7
              salut, pozele promise.
              Attached Files

              Comment


              • #8
                Salut daniamd. Daca crezi ca nu e zgariata si are toate clemele de prindere, zi-mi un pret si daca imi convine iti las adresa. Sanatate.

                Comment


                • #9
                  eu zic ca nu e zgariat. are toate cleme intregi. l-am dat jos o data cu bara cea veche. pret... dai si tu cat crezi...(nu m-am interesat cat ar merge unu) ..si daca e ok il trimit

                  Comment


                  • #10
                    sal

                    ti am lasat un mail?l ai primit?

                    Comment


                    • #11
                      OK... il trimit luni, pe weekend o sa fiu plecat. merci

                      Comment


                      • #12
                        am uitat sa intreb...cu transportul cum facem???

                        Comment


                        • #13
                          te mai intereseaza piesa???

                          Comment


                          • #14
                            Salut

                            Scuze ptr. raspunsul cu intarziere, dar vin dupa o inmormantare, a socrului meu. Bineinteles ca platesc eu transportul, daca se poate prin posta romana, e mai ieftin. Daca iti trebuie adresa din nou, o mai las odata prin PM.
                            Last edited by crististreulea; 24 August 2012, 15:07. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #15
                              Salut ! Am eu aceste ornamente . Au cateva zgarieturi de la spalari etc ... au stat 2 ani pe masina si au toate clemele la locul lor . Astept un pm cu o oferta pt ele sa stiu daca fac poza si mai negociem. Si oricum e greu sa gasesti in stare impecabila ornamente cromate care se zgarie imediat de la orice si se vede orice urma pe ele ...
                              Last edited by gabonz; 24 August 2012, 00:43.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google