Ornamente Cromate Logan Ph1

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ok ...o sa il trimit....merci

    deci..nu stiu cum sa il impachetez. este destul de mare si destul de fragil.mi-e frica sa nu il strambe cei de la posta.(da-mi un pm cu nr tau de tel)
    Last edited by danyamd; 24 August 2012, 21:41. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #17
      ma duc sa vad daca e vreum microbuz care vine direct la vaslui si il pun prin ei. ca asa sunt sigur ca ajunge intreg. si asa poti sa il vezi si cum arata. si daca nu iti cinvine il trimiti innapoi.

      Comment


      • #18
        Tot nu se gaseste cineva care sa impacheteze partea de jos cromata ?

        Comment


        • #19
          Cumpar ornamentul cromat ...sa nu aiba cleme rupte...sa nu fie zgariata, indoita...
          Attached Files

          Comment


          • #20
            incerc sa iti trimit un mesaj privat si nu reusesc! mai sterge si tu din mesaje! sau lasa-mi un nr de telefon pe privat

            Comment


            • #21
              Bifeaza casuta unde scrie......
              "Send message to users even if they are not on your contact list."

              O zi buna.

              Comment


              • #22
                fullfit46 has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.

                If you are trying to send this message to multiple recipients, remove fullfit46 from the recipient list and send the message again.



                asta imi zice mie cand incerc sa iti trimit mesaj!
                mai esti sau nu interesat de "croame"? lasa-mi un nr de telefon! daca nu... spune-mi si ti-l dau eu pe al meu!

                Comment


                • #23
                  Up...cumpar "v-ul" cromat de logan ph 1.

                  Comment


                  • #24
                    salut. mai am datele tale o sa trimit pachetul maine. pretul ramane cum am vb plus transportul platit de tine . merci. ok??

                    Comment


                    • #25
                      Ok. Sa aiba toate clemele de pe ambele parti...ca nu vreau sa-l leg cu sarma

                      Comment


                      • #26
                        azi a plecat coletul.

                        Comment


                        • #27
                          salut, poti sa imi zici daca ai primit pachetul?? sau daca l-ai ridicat?? a plecat de o saptamana si ceva si nu stiu nimic de el. merci

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google