Ajutor->Pachet Mac Audio

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajutor->Pachet Mac Audio

    Putin ajutor va rog cu acest pachet audio,merita banii?cat de buna ii firma?mai are cineva pe forum?

    Difuzoare auto Mac Audio Be Loud! Din pasiune pentru sunet: boxe  masina audio APM Fire, MPE, Mobil Street, Star Flat, CRX, Star X, Performance X, Speed, Edition, Racer, Power Star, BLK
    Attached Files

  • #2
    Am un prieten cu sistemul asta de bass!N-o sa-ti zguduie vecinii cand ajungi acasa dar in masina se aude destul de ok, depinde cat esti de pretentios!Mac in general e o firma bunicica!
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #3
      Condensator mi-ar trebui?

      Comment


      • #4
        Nu e un sistem atat de puternic ca sa necesite condensator!Daca vrei sa pui insa, nu are ce sa strice!Eu zic ca mai bine de diferenta aia pui niste difuzoare mai performante sau alegi un HU mai bun!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • #5
          Am buget limitat la 400 lei dar ce zici de subwooferele astea(jbl l-am gasit second cu 320lei):




          si statie....Cu alta ocazie

          Comment


          • #6
            Mai bine folosesti o statie si un subwoofer mai bine echilibrate atat ca performanta cat si pret!Eu am un JBL GTO 1060 BR Special Edition si o statie Magnat Rock 4000 si se aude Ok in masina pentru ca asta m-a interesat!Deci pachetul Mac e ok ca pret si ai si bass in masina!Dar ma repet, nu te astepta sa scoli vecinii cu ele
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • #7
              Mersi mult pentru sugesti dark,acu ramane sa ma hotarasc eu ce sa imi cumpar

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google