CUMPAR Bare Transversale Dacia Logan Berlina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CUMPAR Bare Transversale Dacia Logan Berlina

    Cumpar - set bare transversale pentru Dacia Logan Berlina. Le doresc in stare impecabila !


    Multumesc ,
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

  • #2
    Cu 70-80 ron gasesti la Vitan si sunt ok, in sensul ca am mers eu cu 2 biciclete pe ele cu 130 km/h si nu au cedat, deci au meritat banii.
    De la alte firme mai gasesti in Carrefour dar sunt mai piperate. Nu reneaza cele din Carf deoarece sunt aproximativ identice cu cele din vitan si diferenta este prea mare.
    Banuiesc ca vrei sa transporti biciclete sau portbagaj.
    real power..... diesel power by

    Comment


    • #3
      Incearca si la Nor Auto...
      Zambeste! Maine poate fi mai rau...

      Comment


      • #4
        Doresc sa precisez faptul ca nu voi cara nimic pe ele insa am nevoie sa fie aspectuoase. voi incerca in toate locurile specificate de voi. Astept in continuare,poate are cineva de vanzare....
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #5
          poate te ajuta colegu : http://www.loganclub.ro/forum/vand_a...-t43277p2.html

          Comment


          • #6
            Multumesc frumos . Cunosc modelul acela de bare transversale si mai stiu si pretul lor real
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #7
              Pana la urma voi lua un set de bare din targ (aproximativ 80 ron), pe care, in limita timpului disponibil, voi incerca sa le customizez. Avand in vedere ca nu voi cara nimic cu ele nu prea ma intereseaza rezistenta lor.
              Marea mea problema este, in acest moment, daca talpile acelea afecteaza sau nu vopseaua....
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #8
                Salut.Daca sunt ca cele din linkul postat de un coleg de mai sus, iti raspund eu.
                Vopseaua nu va fi afectata. Eu am pe masina 2 bare ca ale colegului, daca vrei sa-ti fac niste poze din diferite unghiuri si diferite distante sa imi spui(printr-un pm).
                La acele bare, in set trebuie sa-ti vina si 4 bucati de cauciuc ce vor fi pozitionate intre varf de bara si cupola.
                Eu am o problema si aceea e ca nu le mai pot da jos decat cu flexul taind suruburile de 10. Este prost suportul de prindere al loganului.

                Comment


                • #9
                  Daca vrei bari aspectoase sunt cele de la Thule WINGBAR care au o forma asemanatoare cu aripa avionului , dar si pretul este de 390 lei numai barele.

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by VlaD2803 View Post
                    Eu am o problema si aceea e ca nu le mai pot da jos decat cu flexul taind suruburile de 10. Este prost suportul de prindere al loganului.
                    Daca esti baiat gigel, sugerez sa incerci varianta mai simpla si fara pagube:
                    Dai jos tapiseria de pe plafon, si ti contra pe interior cu alta cheie

                    Comment


                    • #11
                      da de ceva vaselina dupa montaj si inainte dat putin pe filet nu stiai si tu . barile mele au sta pe masina din fabrica cu o mana zdravana de vaselina pe masina pusa de fostul propietar , iar dupa sase ani a durat 5 minute sa le dau jos cu o cheie de 10 . singura problema este ca acel cheder ramana putin deformat /umflat in zona de prindere dar se lasa in timp

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google