[VAND][SCHIMB] Set Becuri H1 Philips BlueVision

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND][SCHIMB] Set Becuri H1 Philips BlueVision

    Vand (schimb) Set Becuri H1 Philips BlueVision + 1 set becuri pentru pozitie w5w cu efect de xenon. Produsul este original si nu este umblat la el. Mai jos aveti sa zic asa atuurile becurile Philips Bluevision :

    -Inlocuiesc perfect,ca aspect pe cele cu xenon
    -Sunt aprobate ECE R37 pt folosit pe drumurile europene
    -Sunt incadrate in sticla Quartz pt rezistenta la contactul cu apa
    -Sunt prevazute cu protectie UV pt mentinerea intacta a componentelor din plastic din interiorul lor
    -Au un sistem inteligent de "filtrare" a luminii albastre pt a pastra senzatia de lumina a zilei ce stimuleaza concentrarea soferului,facand condusul pe timp de noapte mult mai putin obositor
    Le vand sau le schimb cu Philips X-tremeVision H1 sau Philips BlueVision Ultra H1 (tot noi). Pret: 70lei

    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el.
    Attached Files

  • #2
    becurile sunt sigilate si neumblate la ele !!!
    up up up !!!!!

    Comment


    • #3
      era ok sa specifici ca in farul stock la Logan nu potrivesc... Nu de alta dar sa nu le ia cineva care nu se pricepe si sa se trezeasca ca nu sunt compatibile... Din cate stiu eu, merg in farurile gen MegaDrive
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • #4
        scuzele mele Kubala daca nu ma insel , am scris in anunt ce tip de becuri sunt ( H1 ) si se potrivesc la farurile StreetStorm sau MegaDrive cu faze separate, vorbesc pentru colegii loganisti ... Se potrivesc de asemenea la toate tipurile d masina care vin din fabrica cu H1 ( pentru necunoscatori )...
        Up cu becurile , se vad foarte bine , un set le am montate pe farurile MegaDrive si sunt foarte multumit ;)

        up up up - Pret: 65lei

        Comment


        • #5
          valabil...

          Comment


          • #6
            valabil in continuare...

            Comment


            • #7
              65lei cu transport inclus !!! up up up

              Comment


              • #8
                valabil ...

                Comment


                • #9
                  Becuri H1 Philips Blue Vision sigilate ....
                  Pret: 65lei cu transport inclus ....

                  Comment


                  • #10
                    S-au dat becurile , puteti sa inchideti anuntul ... Multumesc.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google