[Cumpar] Adaptor Hi-Low Si Kit Cabluri Subwoofer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Cumpar] Adaptor Hi-Low Si Kit Cabluri Subwoofer

    Am nevoie de un adaptor hi-low si de un kit cabluri subwoofer...la un pret decent! Amplificatorul este de 170 w RMS... Astept oferte!
    MY CLA

  • #2
    valabil........

    valabil........
    Last edited by PRESTIGE; 1 October 2012, 16:23. Reason: Automerged Doublepost
    MY CLA

    Comment


    • #3
      Valabil! Nu are nimeni un adaptor si un kit cabluri subwoofer? De adaptor am nevoie in special...
      MY CLA

      Comment


      • #4
        Da si tu detalii chiar niste poze de pe undeva ..cu acel adaptor..poate asa te ajutam cu ceva...
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • #5
          te poti uita aici ; aici ; aici
          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

          Comment


          • #6
            Am vazut si eu pe diferite siteuri...dar e destul de scump pentru ca cele mai multe firme trimit doar prin curier...Iar la mine in oras nu au sediu curierul...Deci se adauga mai mult... As prefera sa cumpar de la cineva de pe forum chiar daca este folosit...Sigur sunt care au folosit asa ceva pana sa cumpere un cd player cu rca... Cablurile as prefera sa fie de 10 mm...chiar daca au fost folosite...doar sa fie in stare buna... Va multumesc pentru ajutor
            MY CLA

            Comment


            • #7
              m-am izbit intimplator de el si de astea
              poate e de ajutor
              Last edited by boly76; 2 October 2012, 20:37.
              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

              Comment


              • #8
                ''el'' e de ajutor! Multumesc! Mai astept oferte pentru cabluri... 8-10 mm

                Am gasit cabluri si adaptor!!! Se poate inchide! Multumesc!
                Last edited by PRESTIGE; 3 October 2012, 19:03. Reason: Automerged Doublepost
                MY CLA

                Comment


                • #9
                  Am gasit se poate inchide!
                  MY CLA

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google