[CUMPAR] Tapiterie Logan Ambition

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR] Tapiterie Logan Ambition

    Salut!

    M-ar interesa o tapiterie de Logan Ambition (3 tetiere in spate), precum cea din imagine.

    Multumesc!

    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el.


  • #2
    Gasesti aici cea mai frumoasa tapiterie posibila pentru logan, cea de black line. Nu se compara cu cele vechi de ambition care sunt foarte urate. Mai bine ia de aici.

    Logan laureat 1.2

    Comment


    • #3
      Da, tapiteria black line e mai frumoasa, insa nu am gasit numai cu 4 tetiere. Am cautat prin tot forumul si tot ce mai e de vanzare sunt cele cu 4 tetiere, chiar si in linkul pe care mi-i l-ai sugerat.

      Comment


      • #4
        am eu tapiterie de ambition stare foarte buna cu 5 tetiere daca te intereseaza.

        Comment


        • #5
          pai si ce conteaza ca e cu 4 tetiere? ii pui doar 4 si cel din mijloc spate ramane asa sau il scoti de tot afara cum am facut eu, mai bine nu ma incurca in oglinda. am aruncat pe cea veche
          Logan laureat 1.2

          Comment


          • #6
            Scoti a 5a tetiera, si asa incurca, sau faci rost de una tip virgula, care sigur e neagra
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • #7
              sau

              sau la black-line 170 ron + transport pot s-a dau si a 5 a tetiera si sa dai gaura pt a 5 a tetiera daca vrei neaparat

              Comment


              • #8
                Multumesc pentru ajutorul si sugestiile acordate, insa cumpararea unei tapiterii a trecut in planul secund. O seara placuta va doresc!

                Se poate inchide.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google