Vand Preference 2007

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Preference 2007

    1.4 mpi, 17000 km, cd player+boxe pe spate, extenso, folosita numai in scopuri personale (plimbari, cumparaturi), nici o problema la ea de cand am luat-o, stare excelenta

    pret 6000 euro fix
    rosu passion e culoarea

  • #2
    Si tu vrei Lgn ph 2. Insa cam nasol momentul caci preturile la lgh SH sunt scazute rau Si pe mine ma batea gandul sa-l dau, dar tinand cont de evolutia pietei il tin.
    Multa bafta la vanzare

    Comment


    • #3
      Eu l-am dat de 2 saptamani,in speranta ca-mi voi lua PH2.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #4
        Cu cat l-ai dat?

        Comment


        • #5
          Un preferance lgn ph 2 e 7100, tinand cont de devalorizarea masinii, plus faptul ca a aparut un nou model imbunatatit, pretul de vanzare cred ca a fost mic. Cred
          Bafta la vanzare
          @cristi_xp: uite, nu mai comentez preturile

          Comment


          • #6
            5800 ultimul pret. O duc la targ sa vad cam cat mi se ofera pe ea

            Comment


            • #7
              Nu stiu a ta de cand e,eu am luat aproape 5000 euro,inscrisa in feb 2006,19500 km motor 1.6.As fi vrut mai mult,dar nu s-a putut...3 luni m-am chinuit,sunt multe de zis.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #8
                Pretul pt Lgn ph1 sh sunt f jos. Sfatul meu pt cei care au masini cu putini km: pastrati-le. Caci se pierde enorm. Pretul unui preferance 2007, in gen ca a ta de 1.4, este in jur de 5100 ( din pacate). Pastreaz-o, nu o da, caci nu se merita. Pierzi mult.

                Comment


                • #9
                  Are dreptate,eu am luat-o cu 7600 si am dat-o cu aproape 5000(dupa 2 ani si 5 luni).Depinde de alegerea fiecaruia,am dat-o pt ca nu avea ac si de aia am luat asa de putin.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google