Vand Boxe Magnat New Edge 213

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Boxe Magnat New Edge 213

    Asa cum spune si titlul vand 2 boxe magnat new wdgw 213 cu tweetere si filtre.
    Pret: 600 lei negociabil!

    Numar de contact: 0764757641
    Daca vi se pare pretul prea mare sunati si negociati pentru ca nu este marfa mea...
    Attached Files

  • #2
    prietene, las-o moarta cu pretul ala..

    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

    Comment


    • #3
      V-am zis ca nu sunt boxele mele... Eu i-am spus exact acelasi lucru celui care le-a pus la vanzare... Nu sariti cu gura pe mine ca nu sunt vinovat eu . Vreau doar sa-l conving ca pretul cerut de el este foarte foarte mare... Nu interpretati gresit.

      Cu cea mai mare placere as fi pus pretul corect daca erau ale mele... O sa discut cu respectivul si o sa-i arat dovada ca e exagerat. Daca nu vrea sa lase... se poate inchide pentru ca nu prea am nici un interes sa il tin eu.
      Last edited by maestrupiersic; 15 January 2013, 16:37.

      Comment


      • #4
        Urmatorul post al tau va fi cu un pret rezonabil.

        Maine, la aceeasi ora

        De nu, tragem obloanele!
        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

        Comment


        • #5
          Iei in considerare pretul de 400 RON boxe noi cu 24 luni garantie si faci pretul in consecinta. Daca ti se pare ca mint, iti voi da link ... si probabil report pentru ca nu ai citit regulamentul.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Voi cititi ce scrie mai sus ca nu sunt boxele mele? Pot eu sa-i fac pretul la om? Am zis ca o sa vorbesc cu el sa vad daca scade, daca nu il inchidem si gata...;). Uite-te inca o data si pe anunturile strict ale mele si o sa vezi ca nu am preturi peste piata.. dar ce rost are ce scrie pustanul asta prost pe aici... asa ganditi voi . Stiu si eu destul de bine ca sunt peste pretul pietei, dar nu am cum sa ii modific pretul omului daca el cu atat vrea sa le vanda. Nu e problema mea, eu doar l-am ajutat . Va bagati ca musca...

            Comment


            • #7


              Nu ne magam ca musca ci doar incercam sa corectam o tentativa de inselaciune, eu asa o vad. Daca tu sau prietenul tau nu aveti minimul de bun simt sa dati o cautare pe net atunci eu si altii ne rezervam dreptul sa ii atentionam pe colegii de forum ca cineva incearca sa ii fure.

              Avand in vedere al 2 lea post al tau, am impresia ca ne consideri un fel de cobai pe care testezi preturi. Nu cred ca exista pe forumul asta niste soricei mici si albi.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Rog inchiderea acestui thread!

                Vanzatorul nu vrea sa lase sub 100 de euro... Deci... sa se inchida taraba.
                Last edited by maestrupiersic; 15 January 2013, 18:48. Reason: Automerged Doublepost

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google