Vand fete de usi PH2 cu oglinzi si geamuri manuale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand fete de usi PH2 cu oglinzi si geamuri manuale

    Asa cum spune si titlul, vand un set de fete usi PH2. Pachetul contine fetele de usi fata si spate, manerele pentru deschiderea usilor, cele 4 manivele pentru geamuri, cele doua inele de la reglajul manual al oglinzilor, capacele pentru boxe, ornamentele de la butonul de inchis/deschis ale usilor. Toate sunt prezente in poze.
    Toate 4 au gauri pentru geamuri manuale.
    Gaurile de la reglaj manual oglinzi au fost marite deoarece au fost montate tweetere si respectivele inele nu mai potrivesc.

    Cea din fata dreapta prezinta mici zgarieturi(pozele 3 si 4), cele de pe spate sunt intr-o stare buna(pozele 1 si 2).

    Masina a fost implicata intr-un accident, lovitura fiind in usa soferului. Dupa cum se poate vedea si in poze, respectiva fata de usa fiind mai deteriorata(poza 5). Unde s-a indoit mai tare plasticul, s-a albit putin(pozele 6, 7, 8) iar buzunarul a fost desprins in totalitate de pe pozitie. In partea de jos a fost fixat cu 3 holtzsuruburi(pozele 11, 12, 13) iar in celelalte doua capete se poate repara usor(pozele 14, 15, 16), ea fiind livrata cumparatorului gata reparata(revin ulterior cu poze).

    pret de vanzare 650lei + taxe postale

    fetele de usi nu sunt ale mele, eu doar il ajut sa le vanda
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 17 January 2013, 13:39.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    600lei este un pret mai atractiv?
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      Nu prea este asa atractiv...... nu o lua in nume de rau. Spor la vanzare

      Comment


      • #4
        cat ar fi atractiv pentru tine?
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          pai el deja are cristi, si sincer le-a luat la un pret bun ! ! ! Zic corect alex? scuze de off ! ! ! Upppppp
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • #6
            asa este, recunosc

            Comment


            • #7
              upp si de la mine....schimba aspectu in interior.....recomand!!
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • #8
                sunt fetele de usi de Logan ph2 chel, cu adaosuri (manere argintii) de preferance. combinatia este buna, dar pretul...marisor. bordul de Ph2 mai este intreg?

                Comment


                • #9
                  respectivele fete de usi au fost achizitionate de pe o masina avariata, asta vara avea bordul intact
                  n-am mai vazut-o, deci probabil nu mai exista, s-a dat be bucati toata
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #10
                    Pretul este ok tinand cont ca o fata de usa cheala , fara manere , inchizatori si sitele de la boxe, este 900 ron / BUCATA . Pret de reprezentanta . Si Cristi stie asta . Se poate intreba la orice reprezentanta .

                    Alex(Pipan) stie despre ce este vorba . El o mai colaborat cu firme de dezmembrari .

                    Un mare up de la mine .
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Scuze ca ma bag, eu in primavara am gasit fete de usi ph2(dar cu material textil pe langa manere) la 600 ron, impecabile.
                      Dupa miile de cautari abia am gasit, nici nu am comentat pretul, le`am si luat.

                      Comment


                      • #12
                        daca te hotarasti la 400 ron+taxe ,ma ofer voluntar.

                        Comment


                        • #13
                          tocmai am vorbit cu omul, inca nu vrea sa ajunga atat de jos cu pretul.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #14
                            Eu am rabdare,dar e posibil sa apara ceva si mai subtire la bani,si atunci pierde un client sigur.In orice caz ,daca se hotaraste la oferta mea,astept un semn.Mersi.

                            Comment


                            • #15
                              Eu te cred ca omul ce le vinde isi pune pretul, dar e foarte mare!
                              Cu 200lei iei de la dezmembrari.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google